Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Los angelesbe vagy New yorkba...

Los angelesbe vagy New yorkba koltoznetek szivesebben? Indokoljatok valaszotokat.

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 12:24
 1/9 dirtboy ***** válasza:

angyalok városába inkább,az nem annyira beton dzsungel és ott is van bőven látványosság és a tengerpart is sokkal jobb.

meg hát ott van a Gold's Gym ami nagy vágyam.

2011. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
New Yorkba! Már itt élek.(Jelenleg itthon vagyok látogatóban.). Hogy miért itt élek? Mert itt van a feleségem és mindketten itt kaptunk munkát. (A feleségem amerikai.) Nagyon jól érzem magam itt. Laktam már hosszabb-rövidebb ideig több városban is(London, Toronto), de olyan jól sehol nem éreztem magam, mint New Yorkban. Van egy jó munkahelyem, ahol nagyon kemény hajtás van, rengeteg munkával(irodai meló, de van hogy napi 10-14 óra), de a munkámat megfelelően honorálják, nem úgy mint otthon. Los Angelesben jártam már párszor, de valahogy nekem nem tetszik a város. Nem szeretem a nagy meleget.
2011. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi valaszokat:)
2011. szept. 3. 12:37
 4/9 anonim ***** válasza:
munka szempontjábol NY ..a tengerpart miatt L.A...és ha választhatnék akkor L.A...imádom a meleget..bár Mo-n öröknyár lehetne..karácsonykor egy hétig egy kis csingilingi lenne azt annyi
2011. szept. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
L.A. westside nigga
2011. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kemsére. 51 lakos,csend,béke,nyugalom,nincs bűnözés,Madarak dalolnak,a Dráva közel,természet,jó levegő.Mi kell még?
2011. szept. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
LA jobban vonz, de csak ha nincs túúúl meleg. Hány fok van ott általában??
2011. szept. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyikse.

Tudod sok embert nem értek hogy ha aztmondod Usa egyből Los Angeles jut eszébe.

Los Angeles a bűnözéről NewvYork pedig a k**** drága életről hires.

Válassz meghalsz vagy elmész a híd alá koldulni..

Ha kisvárosba mész minden jó.(közbiztonság minden olcso és nem agresszivek az emberek.)

A betondzsungelestől pedig azt szeretném kérdezni hogy ha neked kéne 14 millió embert egy kis városban lakással biztositani akkor felhőkarcolokat épitenél amibe sokan elférnek vagy hogy ne legyen betondzsungel elkezdenél faházakat épiteni vagy mi?

Nem értelek. Gazdagok és? Irigy vagy ?

2011. szept. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én Los Angelesbe kültöznék! Ott él az élettársam az év egyik felében.
2011. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!