Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mit tudtok NEW YORK-ról?

Mit tudtok NEW YORK-ról?

Figyelt kérdés

Szeretnék minél több dolgot megtudni New York-ról. Például: időjárás/éghajlat, hangulat, emberek viszonyulása a külföldiekhez (ez így kicsit hülyén hangzik), közlekedés, árak USA-hoz viszonyítva, látványosságok stb.

Szeretnék kiköltözni az USA-ba, és NY is esélyes célpont, ezért lehetőleg olyanok írjanak, akik ott laknak/laktak.


2011. szept. 4. 22:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nos, elég későn írok, de remélem megtörve még nem. Én voltam new yorkban hosszabb ideig, tehát tapasztalatból beszélek. Szóval látom eddig nemigen kaptál értelmes választ csak dumát. New York, nekem elhiheted a legkirályabb város ami csak van a világon. És ezt is teljes meggyőződéssel írhatom, mivel már a világ összes nagyvárosában voltam (ja mégse L.A-ben még nem de tervezem). Arról szó sincs hogy az emberek agresszívek lennének, de általában sietnek, de ha útbaigazítást kérsz tőlük még akkor is szívesen segítenek. A kajáldák eszméletlen jók. nem úgy mnt itt hogy mirellitből sütnek, a mcdonalds kb 10x jobb mint magyarországiak, de ez általábban igaz az összesre. És a mcdonaldsnál még sokkal jobbak is vannak. Ráadásul ez a város a cipő és ruha mániások mekkája lehet. mindent megtalálsz itt amit csak akarsz, míg itt ami megjelenik egyáltalán az ott már 1000 éve lejárt. Szval bármit legyen szó kajáról, nőkről, vagy esetleg pasikról tőled függ. Az embereknek nincsen nagyon külön véleménye a külföldiekről, hiszen olyan sokféle ember van ott hogy természetes dolog ez, te is ugyanannyit érsz, full demokrácia. Nos az árak tényleg magasak, legalábbis a szállás, a többi nemigazán. És csak úgy kiköltözni sem tudsz, de erre már nem térsz ki. De remélem sikerül neked, vagy már lehet sikerült is. Egyébként én is terveem, lassan énis kiköltözöm oda, de az igazság nem az hogy ott annyira jó (hiába vannak ezen tulajdonságai), hanem már M.o-ból van nagyon elegem.
2011. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!