Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New Yorkban szallok at a...

New Yorkban szallok at a Kennedy repteren,7ora 40perc atszallassal. Ha nem kesik a gepem, lesz idom bemenni a varosba?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Mi a kérdés??
2011. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy be tud-e menni körülnézni a városba és visszatérni JFK-re úgy hogy 7:40 perce van minderre...
2011. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most komolyan, mit nem értesz azon, hogy a NY-i reptérről be tud-e menni Manhattanbe kicsit körülnézni és még visszaérni JFK-re 7 órán belül. Mert pl a párizsi Charles De Gaulle reptér is azt ajánlja, ha több mint 4 órád van átszállni, akkor simán körülnézhetsz a belvárosban....



Ennyi... röviden NY városnézés 7 óra alatt JFK-ről indulva kivitelezhető-e. Elég világos kérdés, csak olvasni kéne-.-

2011. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez a kerdes... Es lenne idom??
2011. szept. 17. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:
én voltam NY-ban, igaz nem a JFK-n hanem a Newark reptéren. De a JFK-ről kb 1 óra alatt bent vagy Manhattenben metróval. Szóval egy gyors városnézés belefér. Csak aztán nehogy eltévedj :)
2011. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mit/miket akarsz megnézni, mert New Yorkba szétnézni egy hét is kevés! De ha jól gazdálkodsz az időddel, akkor lesz egy pár dolog amiket megnézhetsz. Én laktam kint négy évig, és mégsem voltam sok helyen!

de itt egy kink neked www.newyork.hu

2011. szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Időd lenne, de valószínűleg nem hagyhatod el a reptér területét, mivel átszálló jegyed van
2011. szept. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!