Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kell vízumot intéznem 4 napos...

Kell vízumot intéznem 4 napos amerikai utazáshoz?

Figyelt kérdés
Los Angelesbe utaznék decemberben üzleti ügyben, még sosem jártam az USA-ban. Tudna valaki segíteni, hogy pontosan mi fog kelleni hozzá és az kb. mennyibe kerül és hol/hogyan tudom elintézni? Köszönöm előre is!
2011. szept. 16. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha bordó színű útleveled van akkor nem kell vízum, ha normál akkor igen, amit az okmány irodába tudsz kérni, hogy pontosan mennyibe fáj egy ilyen azt nem tudom, de ott mindenre választ kapsz.
2011. szept. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha új, biometrikus útleveled van akkor nem kell vízum, csak az ESTA(Elektronikus Beutazási Engedély) melynek díja: 14 USD

[link]

2011. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


És abban az esetben, ha nincs biometrikus útlevelem, mi volna az eljárás?

2011. szept. 16. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vízumot kell igényelni, de jobban jársz egy új útlevéllel, mint egy vízum igényléssel.
2011. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Cseréltess útlevelet, pár hét alatt megvan, ha most beadod, október elején biztosan megkapod.
2011. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!