Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van valaki, aki nemrégiben...

Van valaki, aki nemrégiben költözött ki USA ba mint Green card lottery nyertes?

Figyelt kérdés
Esetleg Florida/Miami? Hogy volt/van a kezdeti időszak?Hogy oldjátok meg az első néhány hónapban a szállást?Mi dv2011 nyertesek vagyunk,és mostanában költözünk ki Miamiba, ha minden igaz.Nagy jó lenne sorstársakkal beszélni,eszmét cserélni, infot gyűjteni..
2011. okt. 3. 13:49
 1/9 anonim válasza:

Mi nem fogjuk lottón megnyerni, mert anyunak könnyebben odaadják mert beletartozik az EB-1 kategóriába, deee...

Én úgy tudtam adnak kezdőtőkét nem? másrészről házat kéne bérelni, ami nem olyan drága kint mint magyarországon, hogy iszonyat drága egy albérlet. Akár házat, akár lakást is bérelhettek. Interneten meg lehet egyezni a tulajjal, és keresni is lehet.Ennyit tudtam segíteni, mi így fogjuk :)

2011. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Honapos szallast nagyon nehez szerezni, mert nem szivesen adjak ki a lakasokat par honapra. Mi azt csinaltuk, hogy interneten foglaltunk egy hetre motel szobat, ott laktunk, amig megtalaltuk az alberletet. Itt (San Francisco kornyeke) az divik, hogy min. egy eves kontraktot iratnak ala a berlovel. Es le kell tenni egy havi lakbert, plusz ennyi kauciot. Itt a nagy kereslet miatt a kiadok valogathatnak a berlok kozott, es kerhetnek mindenfele igazolast arrol, hogy van munkahelyed, meg fizetesed, hogy kifizethesd a lakbert. (de sajnos nem zoldkartyasok vagyunk :-)
2011. okt. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Előszőr is köszönöm a válaszokat!

Nem sajnos nem adnak kezdőtőkét :DD szép is lenne :DDD

Ez kimondottan a zöldkártyáról szól!

Igen a második hozzászóló által leírtatkól félünk mi is, hogy hiába van pénzünk, nem adnak majd ki normális kecót, mert hogy még nincs credit historynk..ezért lettem volna kiváncsi, hogy mások hogyan oldották ezt meg..

Most per pill ugy néz ki, mégsem Miami lesz, hanem Virginia, Richmond. Igazából még semmi nem eldönött, csak hogy megyünk :) hogy hova, azt még nem tudjuk.. azért is gyűjtjük az infokat...

köszi üdv N

2011. okt. 6. 13:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Vannak olyan motelek ahol hosszabb berlesnel kedvezmenyt adnak, illetve keressetek "extended stay" h(m)oteleket.

Ha megvan melyik varosba mentek, nezzetek ra a helyi craigslistre. Persze ezzel ovatosan, mert sok az orult, aki hirdet mindenfelet, de lehet, h talaltok valami jo kis lakast. Nem art ha megnezitek hol a legkozelebbi magyar templom, vagy van-e magyar etterem. Oda mindenkepp nezzetek el es ismerkedjetek, mert tutti talaltok olyan itteni magyart aki szivesen segit. Sot, ha osszebaratkoztok, talan meg olyan segitokesz is lesz, hogy vallalja a kezesseget a lakasberleseteknel. A credit historyval szorozhetnek a tulajdonosok, de ha felajanljatok, hogy egy havi helyett 3 havi kauciot tesztek le (ha van della) akkor tutti odaadjak a lakast. (arra figyeljetek oda, hogy a szerzodesbe bele legyen irva a pontos osszeg amit odaadtok es annak sorsa: kikoltozesnel visszaadjak v. le lehet lakni stb.)


Gratulalok a nyereshez es sok sikert!

2011. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a prompt infokat!!! Igen mi is ebben bízunk, hogy 3-4 havi kaucióval csak többre jutunk..Mi úgy számoltunk , hogy ennyit biztosan oda kell majd adnunk, nem lesz gond.

Megnézem feltétlen a magyar intézményeket, vannak e ott. Jó ötlet, köszi ! Azért mi nem számítunk semmire senkitől, saját erőből is remélem meg fogunk tudni oldani midnent..hiszen a segítség ha van szuper jó, de azt nem lehet előre tudni, meg mi nem is vagyunk kéregetős fajták, persze majd ha ott valaki felajánl valamit, azt nagyon megköszönjük, de mint mondtam csak erre nem lehet bazírozni.

Egyébként Te kinn élsz? Úgy nézem a válaszaidból, hogy már régi "motoros" vagy :) Meg lehet kérdezni hol laksz? MIóta? mennyire jött be állásügyileg stb?

köszi előre is Niki

2011. okt. 7. 10:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia,

tegnap 19:55 vagyok

ha beallitod hogy tudjak privit kuldeni, akkor valaszolok a kerdeseidre :)

2011. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia.

beállítottam a privát emailt, várom akkor a leveled :)

köszi előre is Niki :)

üdv

2011. okt. 7. 23:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Ment a privi :)
2011. okt. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekünk is tudnál segíteni? asszem nekem be van állítva h tudj emailt küldeni :) előre is nagyon köszii
2011. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!