Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Magyar (tanulói) tartózkodási...

Magyar (tanulói) tartózkodási engedéllyel kell vízum az USA-ba egy thai állampolgárnak?

Figyelt kérdés
Decemberben Miamiba megyünk a cseregyerekemmel, aki thai állampolgár, de nem tudjuk, hogy kell-e neki vízum az Egyesült Államokba? Van magyar tartózkodási engedélye, ami júliusig érvényes! Ha kell vízum, azt mennyivel a kiutazás előtt kell elkezdeni intézni? Mert nekünk maximum 1,5 hónapunk van rá! (repülőjegyek, vízum stb...)
2011. okt. 17. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Az számít, hogy az állampolgársága alapján vízumköteles-e, nem pedig az, hogy éppen hol tartózkodik, szóval kell neki vízum. Milyen szervezeten keresztül van nálatok? AFS? Szerintem kérdezzétek meg őket, biztosan fogják tudni. Ha középiskolás programmal van itt, vagyis még nem nagykorú, akkor csak a szülei hivatalos meghatalmazásával intézhetitek neki. A másfél hónap elég húzós, már most elkezdhetitek intézni.
2011. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, igen, az AFS-sel van itt.:)

Köszi a választ!

2011. okt. 17. 23:16
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is kezdjetek neki, de a legjobb ha az amerikai fökonzulátust hívjátok fel, vagy ha szervezett úttal mentek vagy is utazási irodán akkor csináljon mindent az iroda. valószínü be fognak hívni titeket és tuti kell a szülöi belegyezzés is. én még ma beszélnék a konzulátussal.
2011. okt. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kell vizum neki

most kerdeztem meg a ferjemet aki thai ^^

2011. okt. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Pénteken fogjuk intézni! Remélem még nem késtünk le semmiről... Maximum a cserediákom itthon marad.;) xd

2011. okt. 19. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!