Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadába szeretnék utazni, de...

Kanadába szeretnék utazni, de most váratlan infóhoz jutottam!?

Figyelt kérdés
Már megvan a repülőjegyem Kanadába, novemberre, de az ott élő rokonom telefonált, hogy úgy tudja, hogy visszafelé is meg kell vennem a repjegyet, különben nem engednek ki. Tud valaki erről bővebben vmit?
2011. okt. 19. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:

ez lehetséges, söt a legtöbb országba ami nem európában van feltétel az oda vissza út a BEUTAZÀSHOZ. vagy is be sem fognak engedni ha nincs oda vissza jegyed.


amit nem értek hogy a repjegyek oda vissza jegyek, és egy útra sokszor drágább egy oda jegy mint oda visszára.

pl ha egy oda vissza jegy 100.000ft akkor csak oda kb 80.000-120.000 ft között van, vagy is vagy csak alapból nagyon drága vagy akár több is mint az oda vissza jegy.

2011. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A határőr bárhol és bármikor megtagadhatja a beléptetést. Sajnos ez Kanadára is érvényes, mivel eleve rengeteg a bevándorló, attól tartanak hogy valaki "ottfelejti" magát. Simán elképzelhető, hogy bizonyítékot kér, hogy vissza is fogsz menni.


De miért nem vettél visszaútra is jegyet? vagy ott akarod felejteni magad? :-)


Nézz körül kanadai magyar fórumokon és kérdezd meg ott is.

2011. okt. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért nem vettem meg, mert nem tudom hogy 3-4-5 hónap múlva akarok hazajönni.
2011. okt. 19. 12:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Meghívólevél, elég pénz és valami hazai kötődést (munka, tanulmány, család) tudj felmutatni, és nem lesz gond.
2011. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem vettél retúr jegyet.Simán lehet csúsztatni az időpontot,persze fizetni kell érte,de nem gond.Az egyik ismerősöm kijött ide dolgozni januárra volt vissza haza repjegye,de mivel maradni szeretett volna még pár hónapot elcsúsztatta márciusig.Simán átrakta neki a repülőtársaság.
2011. okt. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megvan a vissza jegyem közben.
2011. okt. 20. 10:53
 7/7 anonim válasza:
Tudom, hogy már nagyon régen tetted fel ezt a kérdést viszont megszeretném kérdezni, hogy végül mennyi időt tartózkodtál kint?
2012. júl. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!