Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan tudnék a legolcsóbban...

Hogyan tudnék a legolcsóbban eljutni a Pennsylvania államban levő Pittsburgh-ba repülőgéppel?

Figyelt kérdés
Kérem szépen segítsetek értelmes válaszokkal! Kint él a barátnőm és iszonyatosan szeretem de nagyon messze van és elakarok menni hozzá látogatóba de jelenleg az a 250.000forint ami kell egy utazáshoz, nem áll rendelkezésemre!:( Ha bárki bármilyen biztonságos módot tud a kijutásra kérem segítsen! Az értelmes válaszolóknak előre is köszönöm az infót!:)
2011. okt. 29. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha rugalmas vagy a dátumot illetően, akkor [link] ezt az oldalt ajánlom, csak beírod az időszakot (pl egy hónap) és megkeresi neked a legolcsóbb jegyet. És persze, ha jópár hónapra előre foglalsz, akkor kedvezőbbek az árak. A másik nagyon jó repülőjegyes oldal ez: [link]
2011. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elmész az American Airlines járatával Budapestről New Yorkba, majd onnan szintén repülővel Pittsburgbe. Vagy pedig New Yorkból elmész busszal vagy vonattal Pittsburgbe.
2011. okt. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a két válaszolónak, hogy írtak. De épp ezaz, hogy én is ismerem ezt a módot és ennél olcsóbb kellene valami. Vagy legalább írjatok egy módot amivel lehet ennyi pénzt szerezni és legális és mondjuk nem kell hozzá fél év hogy össze is jöjjön belőle a repülőjegy ára.
2011. okt. 29. 16:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a Lufthansaval mentem,Frankfurt- Washington DC- Pittsborgh. Igaz nem most volt, de valóban ha előre jó pár hónappal befoglaltatsz, valóban ólcsobb.
2011. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a www.priceline.com talalsz olyat, hogy name your price.

Ez azt jelenti, hogy beirod, hogy honnan-hova, mikortol-meddig akarsz utazni, mennyit vagy hajlando fizetni, megadsz egy bank/hitelkartya szamot es ok megkeresik neked a legolcsobb jaratot (illetve keresnek egy olyan legitarsasagot akik elfogadjak a $ ajanlatodat). Ha megtalaltak akkor a penzt leveszik a kartyarol.

Ebben az a jo, hogy tenyleg annyit fizetsz amennyit akarsz(tudsz), a rossz pedig az, hogy nem tudod mikori indulassal/erkezessel, illetve hany atszallassal. Lehet, hogy reggel 5kor kell indulni es 3x szallsz at, vagy lehet hogy hajnali 2kor erkezel.

Aki utazott mar az usa-ba az tudja, hogy minel kevesebb annal jobb, ugyanis egy ilyen 2-3 atszallasos bulival elmegy majdnem 2 napod es baromi faraszto.

De a szerelem minden akadalyt legyoz:)

2011. okt. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lefutattam egy kerest a www.kayak.com oldalon, 917 dollarra jott ki. Valami azt sugja ennel sokkal olcsobb nem lesz. Ugyanez pikkben [link] 912 dollart dob. Ez sajna ennyi. Ugyanakkor mar sporoltam neked negyven penzt, az is valami.
2011. nov. 20. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hopp, dehogynem lehet. Kirepulsz Londonban fapadossal, onnan 672 dollar. Rizikos, bonyolult, de olcso.
2011. nov. 20. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!