Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha Camp Leaderssel megyek...

Ha Camp Leaderssel megyek amerikai táborba lesz ott másik magyar?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy sok különböző nemzetet választanak, hogy minél színesebb legyen a társaság, meg hogy nem tudják garantálni, hogy ha megadok egy adott személyt akkor vele egy helyre mehetek. De azért minden táborban van legalább két magyar nem? Lécci minél többen írjatok!

2011. nov. 7. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is megyek. Általában több magyar van egy táborban, de hallottam már olyan táborról ahol valaki egyedüli magyar volt.
2011. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a CCUSA-val nyomulok, de szerintem nincs sok különbség... Abszolút táborfüggő, semmi sem garantálja, hogy lesz még egy magyar, de azért szerintem erre elég nagy a valószínűség. Amúgy meg, szerintem sokkal jobb olyan helyre menni, ahol egyedül vagy, mert akkor tuti, hogy angolul fogsz mindenkivel beszélni, fejlődsz meg minden, és nincs klikkesedés, mert alapvetően nem tudsz kivel. :)
2012. márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!