Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan lehet Mo-ról USA-ba...

Hogyan lehet Mo-ról USA-ba 911-t hívni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert az csak helyileg működik. Gondolj bele egy kicsit, hogy miért.
2011. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azért jutott eszembe a kérdés, mert mondjuk, ha épp skype-lek anyukámékkal, és valaki rámtörné az ajtót, ők meg végig hallgatnák, látnák részben, hogyan tudnák rögtön értesíteni a megfelelő hatóságot ?

Ismerősöket tudnak...

2011. dec. 1. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél? Különben sehogy.
2011. dec. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a helyi rendőrséget fel tudod hívni
2011. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szerintem te is túl sok amerikai filmet néztél -.-"

Magyarországról sehogy. Hívjad ki a magyar rendőröket azért IS fizetjük az adót. Meg amúgy szerinted Amerikából mégis hogyan intézkednének EGYBŐL egy gyilkosság miatt?? Csak mire ideérnek helyszínelni eltűnik az összes nyom, nem beszélve arról, hogy a tettesnek is bottal üthetik a nyomát.....

Szerintem gondold át még egyszer ezt a kérdést....

2011. dec. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem értitek amit a kérdező írt. Ha beszélget skype-on a szüleivel és tegyük fel betörnek a sráchoz, akkor a szülei Amerikából hogyan tudnák értesíteni a magyar rendőröket, h ez meg ez történt. Legalábbis szerintem erre gondolt.
2011. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jajj micsoda kavarodást okoztam.

Szóval én vagyok USA-ban. Anyuék Mo-n.Skype-lunk és egyszercsak hozzám betör valaki, és kinyír ők meg hallják látják, és azt sem tudják hova kapjanak.

De már kinyomoztam, a helyi rendőrség számát megadtam már nekik.

Nem, nem nézek sok filmet, de láttam már ilyesmit régen.

Egyszerűen csak próbálok előrelátó lenni. Ahhoz képest elég soká teszem a lépést, már itt vagyok évek óta. Talán mert gyerekeink is lettek közben azóta még elővigyázatosabb próbálok lenni.

Na, köszi a válaszokat !

2011. dec. 2. 23:55
 8/9 Czink Attila válasza:
Nem idióta, csak "szóval, én vagyok USA-ban"... Ez mindent megmagyaráz, a Yenkik képesek bármin elagyalni, mi lenne,ha... Alapon. Ömh. Amúgy lehetséges, az ottani rendőrséget Magyarországról hívni, tudni kell azonban, hogy nem a központi számot. Egy megye, vagy tartomány kapitányságának a számát kell tudnod, az országhívóval, a tartomány előhívójával, és a konkrét számmal. Ezenkívül, feltöltőkártyás telefonról, és jó közepes angoltudás nélkül esélytelen a vészhívás eredményessége. Tehát: Ilyen How To.. Stílusban: Első lépés: Megtudod a helyi/tartományi kapitányság számát. Második lépés: Lejegyzed, és anyukáddal is lejegyezteted egy beszélgetés alatt. Harmadik lépés: Megmondod anyukádnak, hogy csak vezetékes, vagy számlás telefonról hívja majd a rendőrséget (a feltöltőkártyás egyenlege elfogyhat a hívás kapcsolása előtt) És végső lépésként bizonyosodj meg róla, hogy van, aki beszél anyukádéknál angolul, mert ugye el is kell mondani, mi történt, és hol. Na, mostmár aztán biztonságban érezheted magad!:)
2011. dec. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi Attila !
2011. dec. 9. 03:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!