Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi a véleményetek Salt Lake...

Mi a véleményetek Salt Lake City-ről?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen város?

Mi az ami tetszik/nem tetszik benne?

Ti odaköltöznétek, ha lenne rá lehetőségetek?


2011. dec. 11. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hallottam szép hely és sok magyar él ott. Eléggé hűvös a klíma arrafelé, én az USA-n belül inkább valami egzotikusabb helyre mennék, de amúgy részemről már holnap indulhatnánk SLC-be is!
2011. dec. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én nem tudom miért, de beleszerettem abba a városba:D

Sokkal szívesebben költöznék oda mint mondjuk Los Angeles-be vagy Miami-ba.

Amugy köszi első válaszoló:D ment a zöld kezecske :D

várom még a válaszokat.

2011. dec. 11. 11:54
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

nekem nem tetszik. nem oda költöznék, mert túl északon van, fázós vagyok, és Utah államban még az amerikai átlagnál is vallásosabbak az emberek, kemény drogtörvények vannak, inkább vagy keletre, vagy nyugatra ugranék egyet, és akkor orvosi cannabis.

viszont odaköltöznék, ha csak úgy felajánlanák, mert még mindig jobb, mint itt magyarkodni. :)

2011. dec. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

kb annyira van északon mint mo:d

a vallásosság engem nem zavar :d gyönyörű az a mormon templom a belvárosában.

2011. dec. 11. 13:00
 5/6 A kérdező kommentje:
minnél több választ kérek.
2011. dec. 12. 23:27
 6/6 SenkixXx válasza:

Úgy hallottam szép város/Nekem az a "nyugatias" táj tetszik benne/ha egy mód van rá nem költöznék oda,szeretek Magyarországon,(csak anyagiakban cserélnék velük.....)viszont átmenetileg talán kiköltöznék...

(azért írtam mert válaszokat vártál :D)

2011. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!