Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Gyógyszert vihetek az USA-ba?

Gyógyszert vihetek az USA-ba?

Figyelt kérdés

L-Thyroxin-t szedek születésem óta, 2 hónapig próbáltam mást kiskoromban, de nem vált be. 1 évre tervezek munkát vállalni az USA-ban és nem tudom, ha ilyen létfontosságú gyógyszerről van szó lehet vinni belőle pár dobozzal? Kb 4-5 doboz elég lenne, úgy számolom.

Más gyógyszert is szívesen vinnék a hasi görcseimre (lány vagyok) csak a Nurofen forte hat. Persze ez nem olyan nagyon fontos, de ha lehet, ebből is viszek.

Előre is köszönöm!


2011. dec. 15. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy orvosi igazolást vigyél magaddal a létfontosságú gyógyszerről. A gond szerintem az lehet, hogy ha 1 évre való adag gyógyszert viszel, akkor ebből arra következtethet a vámtiszt, hogy illegálisan szeretnél kint maradni és megtagadhatja a belépést.


Az ott is kapható egyszerű fájdalomcsillapítókat szerintem felesleges vinni.

2011. dec. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kerj az orvostol papirt (lehetoleg irja meg angolul, vagy valakivel fordittasd le - nem kell tul hivatalos, csak megis legyen a doki pecsetje/alairasa rajta) es tedd a gyogyszereket a borondbe.

Nem valoszinu hogy kinyittatjak a csomagot, deha megis, akkor legyen keznel a level.

Hivatalosan vallalsz munkat vagy feketen?

2011. dec. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hivatalosan.

Beszerzem, ha kell, de amire csak lehet, szeretnék időben felkészülni a váratlan és főként kellemetlen helyzetekre.

2011. dec. 16. 20:31
 4/4 anonim válasza:
Orvosi igazolattal és legálisat.
2011. dec. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!