Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen kisvárosok vannak az...

Milyen kisvárosok vannak az USA-ban, amik közvetlenül erdő mellett vagy erdőben épültek?

Figyelt kérdés
Köszi előre is az értelmes válaszokat.
2011. dec. 22. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha mész, vigyél engem is:)
2011. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az orszag qrva nagy, lehetetlenseg lenne mindet felsorolni.

Jobban jarsz, ha fogod a gugli terkepet es razoomolsz az USA teruletere. Ahol latod, hogy zold, ott vannak fak. Ha kozelebb zoomolsz, akkor kiolvashatova vallnak a varosok/falvak nevei.


Indulj el innen: [link]

2011. dec. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van egy USA nemzeti dal, hogy aszongya:

Erdő mellett,

Nem jó lakni,

Mert sok fát kell....

2011. dec. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is a legjobb, ha google-ba nézelődsz :D Én is ott szoktam... Egyébként én Lake Taho-n jártam egyszer, az valami gyönyörű hely, bár én télen voltam, és mindent ellepett a 70 cm-es hó :D De ha beírod google-ba biztos találsz róla szép képeket is :) Egyébként az elég fás rész, és sok a medve xD
2011. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

bocsi, Lake Tahoe :D

[link]


gyönyörű :D

2011. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NagyiPaci..tényleg gyönyörű egy hely, jó neked, hogy járhattál már arra:)
2011. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:) Igen, szerencsésnek mondhatom magam :P De tényleg szép, bár én csak hóval borítva láttam, és hallottam róla hogy teli van medvékkel, de tényleg, ott a kis nyaralókörzet mellett mindjárt hatalmas fenyvesek voltak, szép nagy hegyek :D
2011. dec. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!