Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Nem értem, Skyscanner naptárán...

Nem értem, Skyscanner naptárán beállítom a dátumokat, de amikor rákattintok hogy mutassa a járatokat, már drágább jegyet ír ki :S Miért?

Figyelt kérdés

[link]


itt 121 ezret mutat

rákattintok arra, hogy Show flights

jönnek a légitársaságok jegyei, de mind 130 ezernél kezdődik


Hiába kattintok fent arra, hogy flexible és save X Ft, csak nagyobb összeget ír ki :(

De már több napja ez van, először azt hittem hogy hiba.

Hogy van ez? :S Be kell még valamit állítani, hogy lássam az olcsóbb jegyeket is?

Aki vett már repülőjegyet, segítene?


2012. jan. 25. 19:59
 1/7 A kérdező kommentje:

Április 23-tól 29-ig jelöltem be (nem biztos, hogy pont akkor fogok utazni)


[link]


Show flights:

[link]

2012. jan. 25. 20:02
 2/7 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb jegyeket 1 vagy több átszállással adja! Az alacsony ár, az reklámfogás!
2012. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha több átszállás, akkor több az illeték is, vagy nem?
2012. jan. 25. 20:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy akkor miért írja ki a 121 ezres repülőjegyet, ha annyiért nincs is
2012. jan. 25. 20:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Elozo jol irat, az csak reklamfogas. Ennek ne dolj be!

Lehet, h van 121-ert, de az ket atszallas, es lehet hgy varni kell 10 orat az egyik repteren.


Nezegesd az expedia.com, cheapoair.com oldalon is a jegyeket. En mindig az expediat vagy a onetravel.com -ot hasznalom.


Meg egy tipp: kedden utazni mindig olcsobb mint egy peldaul penteki napon!

2012. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az a furcsa, hogy a 121 ezreset egyáltalán nem írja ki, még átszállásal sem... Nem jelenik meg a listázáskor

2012. jan. 25. 20:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem probléma, ha várnom kell 2-3 órát, abban az esetben ha így jóval olcsóbb a jegy
2012. jan. 25. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!