Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Megérné Vancouverbe (Kanada)...

Megérné Vancouverbe (Kanada) költözni?

Figyelt kérdés
még csak 12 vagyok és már eldöntöttem hogy oda akarok költözni. jó lehet hülyeség... néztem videókat a városról, hegyek veszik körbe, van kikötő is.. szóval nagyon megtetszett. van sok erdő, puma (egyik kedvenc állatom, de tom nagyon veszélyes), medve, farkasok.. tehát hogyha most 20 éves lennék megérné kiköltözni? kérlek rendes válaszokat! :)

2012. febr. 1. 13:09
 1/2 gaaraati válasza:

Szóval, hogyha még csak 12 vagy ne nagyon gondolkozz ilyeneken, mert majd meglátod, hogy hogyan jön be a munka mennyi a fizetés ha lesz rá elég pénzed akkor itt a véleményem :


-Kanadában elég borús általában az idő (-)

-Elég szép városka lehet (+)

-Veszélyes !?!?! Hát te az erdőbe akarsz költözni ?!?!? (+- ? )

-Kikötő is van akkor meglátod hogy hogy érdemes utazni hajó vagy repcsi :D (+)

-Nem te nyelvedet beszélik (bár én jól tok angolul szal szerintem megértenének) (-)

2012. febr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jézusom látszik hogy még csak 12 vagy:D A kedvenc állatodért(amivel valszeg csak az állatkertben fogsz találkozni:D) már megéri a világ másik végébe költözni:D Egyébként megéri mert Vancouver a világ legélhetőbb városa.
2012. febr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!