Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Boca Raton környékén van e...

Nlaci kérdése:

Boca Raton környékén van e valami kiadó studio lakás? Júliustól

Figyelt kérdés
Júliusban megyek ki tanulni Floridába és valami olcsó lakást keresek Boca Raton és környékén!
2012. febr. 14. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Boca Raton nem éppen az olcsó lakásról híres, de a települések azon a részen összenőttek, szóval néz körül a környező településeken.

Mennyi időre utazol ki? Azon a környéken saját kocsi nélkül elég lehetetlen az élet.

2012. febr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 évre megyek oda tanulni. kocsit is kell majd intéznem valahogy. fort lauderdale az jobb lenne?
2012. febr. 15. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:

craiglisten talalsz lakast is meg kocsit (ovatosan mert sok a csalo az oldalon, de ha lenyomozod oket, ki lehet fogni eleg jo 'deal'-eket:)

[link]

2012. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen fort lauderdale egy kimondottan jó választás lévén egy fontos nagyobb település így könnyen talál az ember olcsó szállást.


Kocsi intézése amúgy nem nagy macera, de tényleg nem lehet boldogulni nélküle.

2012. febr. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bármi is lesz a választás egy helyi emberkével beszélni kell, hogy nehogy gettóban köss ki. :)

Sokszor voltam Fl.D-ben, de azért minden részét nem ismerem.

Ezen települések esetén többnyire a település közepe táján van a gettós rész, nagyjából arra, ahol a 95-ős megy keresztül. A felső rész és a partmenti sáv az okés, de az utóbbi drága is.

Persze ez elég általános leírás volt, vannak helyi sajátosságok.

2012. febr. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezek szerint közületek voltak már egy páran Boca Ratonban. Én most készülök kimenni 4 hónapra. Milyen hely? Ismertek kint magyarokat? 20 éves lány vagyok merre lehet ott kimozdulni? Tudom, hogy nem ez az eredeti témája a fórumnak de, már régóta keresek magyarokat arra felé, vagy aki volt már ott, mert én senkit nem ismerek kint.
2013. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!