Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New Yorkban melyik környéken...

Hellozsofi kérdése:

New Yorkban melyik környéken érdemes/nem érdemes szállást foglalni?

Figyelt kérdés
kb. 4-5 napra mennénk (eddig 4en lányok) és nézve a szálláshelyeket lehet hogy nem engedhetünk meg magunknak egy Manhatten-i szállást. Harlem, Bronx, Brooklyn, Queens közül melyikben érdemes egyáltalán szállást keresni és melyiket próbáljuk elkerülni ilyen téren? Előre is köszi a válaszokat!
2012. febr. 23. 09:35
 1/3 anonim válasza:

Én Harlemet és Bronx-t elkerülném bár lehet ,hogy ott a legolcsóbb a szállás ...

Manhattan meg azért elég drága, mondjuk 4-5 napra 4 en elosztva a költségeket ki lehet bírni ...


Én Brooklyn-t ajánlom mert egyszerűen belehet jutni Manhattan-be és nem balhés környék ..

2012. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én Manhattanbe megyek, hostelba. Az annyira nem drága.

Meg tudni kell, hogy kinn szobát fizettek, nem személyre, tehát nem kizárt, hogy pl. két kétágyas szoba fejenként annyira nem is húzós.

Egyre figyeljetek oda: a kiírt árak általában nettó árak, tehát még rá jön az ÁFA, idegenforgalmi adó, meg miegymás!


Az is szempont, hogy hol milyen a közlekedés, mert lehet, hogy valahol találtok olcsóbb szállást, de, ha utána minden pénzetek (és időtök...) elmegy az utazgatással, akkor nem éri meg...

(Én is ezt mértem fel, és ezért lett Manhattan végül.)

2012. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! :)
2012. márc. 5. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!