Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Közvetlen járat New Yorkba?

Közvetlen járat New Yorkba?

Figyelt kérdés

Nem tudja valkai, hogy van-e közvetlen járat New York és Budapest között?

Ha van, akkor melyik társaság?


Előre is köszönöm!


2009. jún. 10. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
A Delta Airline és az Air France közös üzemeltetésében repül Budapestről New Yorkba közvetlenül Boeing 767-es repülőgép.
2009. jún. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Igen, van. A Delta. Malév már nem repül tavaly óta. Nem nagyon jó a Delta new yorki járata. Én legalábbis több okból kifolyólag nem szeretem, de csak ez van.
2009. jún. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Amúgy miért nem szereted? Mik a tapasztalataid?

2009. jún. 11. 14:20
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Ja a Delta. De 3 hét óta nem lehet csak egy 22 kilós bőröndöt feladni. A másodikért kell fizetni 50 dollárt és ha egy pounddal is több a túlsúly, azért 150 dollárt fizettetnek.

Egyébként semmi baj vele. Ugyanolyan, mint a Malév volt. A kaja borzalmas és mindig dugig tele van. De ez az egyetlen ami közvetlen. Nekem még mindig megéri, mert a 10,5 órás út igy is hosszú, nem akarok még azzal is időt húzni, hogy máshol vesztegeljek 2-3 esetleg több órát. Viszont most valami oknál fogva olcsók lettek. Szeptemberre vettünk jegyet és 550 dollár volt. Áprilisban ugyanezért 680-at fizettünk / fő.

2009. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
14:42: nekem meg épp nem olyan, mint a Malév volt, hanem az ellentetje. A Maléven olyan jó volt a kaja (imádtam!) meg alig voltak (ja, azért szüntették meg), de legalább jó kényelmesen tudtál utazni. A Deltán meg nagyon rossz a kaja és állandóan tele van meg a csomagokra sem nagyon figyelnek, bár átszállásnál megesik, hogy eltűnik...csak nem mindegy, hogy a társaság keresi-e vagy csak mondja, hogy keresi, hogy ne hívd őket fel 10-szer. Nekem is megéri a Delta, szóval nem szidom, mert az egyetlen közvetlen járat és így is legalább 5-6 órát spórolok meg. A Delta nem olyan jó, de ez van, szóval a semminél jobb. Szolgáltatás = 0.
2009. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos infót.
2009. jún. 11. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!