Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Masod Foku Autoszerelo szakmav...

Dave332 kérdése:

Masod Foku Autoszerelo szakmaval tudnek munkat talallni Miamiba?

Figyelt kérdés
Ezt Azert kerdem mert a paromman ki szeretnenk koltozni Miamiba.Legalabb is elso alkalommal csak megvizsgalni mi zajlik ott
2012. márc. 16. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Többen, több helyen leírták, hogy csak magas végzettséggel lehet legális munkát kapni.
2012. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szoval egyaltalan nincs ra esely vagy van de nagyon kicsi mert hallotam hogy nem csak az szamit hogy jo munkad legyen szerencse is kell.

De te voltall mar ott?

2012. márc. 18. 20:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem voltam, eszembe se jutna kimenni. Angollal hogy állsz? Szerencséd hiába van, ha a munkavállalóid nincs meg.
2012. márc. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
angol teljesen rendben TOEFL megvan :)
2012. márc. 20. 19:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Idosebb vagy 28evnel? Ha nem akkor elmondom mi a teendo:

Beiratkozol a legolcsobb leggyatrabb egyetemre. Jelentkezel a work&travel programra(erre azert van szukseg, mert igy kaphatsz egy social security cardot, ami eletre szol) Onnantol meg, ha nem budos a munka betegre keresheted magad, csak nem Miamiban...Inkabb huzodjatok fel Eszakra Mainbe vagy Pennsylvaniaba :)

2012. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ertem de miamit mindenkepp el kellene hagynom?
2012. márc. 20. 20:59
 7/10 A kérdező kommentje:
szoval oda nem lehetne kikoltozni hat a berlakas draga de nem is tudom aprilis 30 lessz a repulo ut de csak 1 hetre latogatom meg szemelyesen mert szeritem ugy jobban megtudom es kiderull. de egy nagy baj van ZOLDKARTYA semmi esely ra szerinted??
2012. márc. 20. 21:01
 8/10 anonim ***** válasza:

utolso vagyok, legnagyobb eselyed(szerintem)

Az a vizum lotto, ott 0,9%eselyed van(minden 110ik jelentekzot kihuzzak kb ezeknek fele hazugsagok vagy penzhiany miatt kihullnak :) )

2012. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
es ha ott nem sikerul akkor?
2012. márc. 22. 18:28
 10/10 anonim válasza:

akkor talalsz magadnak egy szep amerikai v zoldkartyas lanyt es elveszed, detto a parod. vagy maradtok illegalisan.

miamiban szinte teljesen elfelejtheted az angolt spanyol ajku a 90%.

autoszerelok jol keresnek csak begurul hozzajuk a kocsi 60$ es meg a motorhazteto se nyilt fel joforman, tomegkozlekedes nincs berelj autot arra az egy hetre. (ill. szinte nincs is de mindenkepp felejtsd el ami otthon van) foggalmmam sincs egy normal magyar hogy marad kinn legalisan

2012. ápr. 20. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!