Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen vízum vagy dokumentum...

Milyen vízum vagy dokumentum kéne, hogy a jövőben az USA-ban élhessek? És ezek mennyibe kerülnének, mennyi időt venne igénybe, amíg kiállítják?

Figyelt kérdés

Ott szeretnék dolgozni is, de leginkább az lenne a fontos, hogy itt ÉLJEK, ne csak egy hónapra kimenjek, utána pedig egy hónapra visszajöjjek ide Magyarországra...

Viszont még fiatal vagyok, és ott a korhatár 21 év. Ez mennyiben befolyásolná az egészet? (Oké, még 18 sem vagyok :P, de álmodozni lehet, nem?)

Állítólag én valamiféle menedzser vagy fejvadásznak készülök, de nem itthon, valami módszer van rá, hogy az USA-ban tudjam végezni a munkámat?

Na, jó bonyolult, sok az információ, de hirtelen nagyon érdekelne a jövőm :-)

L



2012. ápr. 9. 22:05
 1/5 A kérdező kommentje:

Hopp, és ami még lemaradt:

Az állampolgárságot hogy lehet pontosan megkapni? Mitől függ? Mennyi időbe telik? Mert hallottam már olyat, hogy 10-15 év után kapta csak meg valaki...

2012. ápr. 9. 22:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Az állampolgárságot nagyon nehéz megkapni. Zöldkártya lottó vagy vegyél feleségül egy amerikai nőt. Más lehetőség nem nagyon van.
2012. ápr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kérdező szerintem lány, szóval bajosan venne feleségül valakit. :P

A többi stimmel, valóban nem könnyű sajnos. (Nekem is az az álmom, hogy kint éljek, de esélytelennek tűnik. :((( )

2012. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor menjen hozzá egy amerikaihoz! Teljesen mindegy, mindkét nemnek nagyon nehéz állampolgárságot szerezni!
2012. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, lány vagyok, de nem a fiúk érdekelnek ;D

Tehát akkor a házasság garantálja...

És mi a helyzet ezzel a zöldkártyával? Hogy lehet megkapni, egyáltalán lehet-e igényelni? :|

2012. ápr. 12. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!