Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A sok bevándorlós országban...

A sok bevándorlós országban az embereknek szokott lenni kisebbségi komplexusa?

Figyelt kérdés
Mármint azért(és most inkább az ott élőkre értem) mert egyre több idegen tűnik fel és nem érzi magát jól a sok bevándorló között.
2012. máj. 3. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
hát szerintem az nagyban attól függ milyenek a bevándorlók. de egyébként szerintem tuti van, főleg hogy a bevándorlók bizonyos százaléka nem akar beilleszkedni és pontosan ugyanugy viselkedik, öltözik, beszél mint otthon csinálta és ezzel rontja a befogadó ország mindennapjait az esetlegesen durva, erkölcstelen, törvénytelen viselkedésével. persze tisztelet a kivételnek. de nyilván ezt a kivételt szinte észre sem vesszük, hiszen próbál beilleszkedni.
2012. máj. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hajaj... nézz fel Youtubera, tele van olyan "vicces" videókkal, hogyan borulnak ki "bennszülött" angolok a feka és kelet-európai bevándorlók miatt, németek a hordányi török miatt, stb..
2012. máj. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdemben Franciaországról tudok nyilatkozni, oda gyakran járok, mert egy francia-magyar vegyesvállalatnál dolgozom.

Rengeteg fekete és arab kolléga van kint Párizsban, nem beszélve a rengeteg fekete és arab takarítóról, pincérről, recepciósról, akivel találkoztam a franciáknál. Következetesen franciának vallják magukat a második generációtól kezdve és a fehér franciák sem tekintik őket külföldinek.

Persze nem állítom, hogy ne követnének el bűncselekményeket, de a saját tapasztalataim alapján a véleményem az, hogy 1 algériai drogárusra 100 marokkói taxis és kongói portás jut. Akik teszem hozzá kiválóan beszélik a nyelvet, udvariasak és néha azt tapasztalom, hogy van egy fura bizonyítási kényszerük, "franciábbak akarnak lenni a franciáknál".


Egyébként békében élek itthon, Magyarországon, a kenyai fekete feleségemmel Pest megyében. Angliában egyszer jártunk, mint turisták, de semmi gond nem volt, sem abból, hogy ő fekete, sem abból, hogy vegyespár vagyunk. Láttunk is pár hozzánk hasonló vegyespárt Angliában. Meg rengeteg fekete, pakisztáni, arab boltost, buszsofőrt, rendőrt, sőt jó turistához méltóan megnéztünk a Buckinghamnél egy őrségváltást és a medveszőrkucsmások közt is volt pár színesbőrű.

Egy ismerősöm dolgozik Angliában és vannak angol, lengyel, fekete, spanyol kollégái.

Nem állítom, hogy ne lennének jamaikai fegyverkereskedők, vagy nigériai betörők, mert biztos vannak, meg lengyel zsebtolvajok is.


De, hogy minden, vagy a legtöbb bevándorló bűnözni megy oda, szerintem durva általánosítás.

2012. máj. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!