Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Miamiban van vidámpark vagy...

Miamiban van vidámpark vagy csak Orlandoban? Mit fogok ott kezdeni 6 hétig a strandoláson kívül egy 3,5 éves gyerkőccel?

Figyelt kérdés
Tudtok segíteni? Esetleg,aki ott él/élt egy ideig kisgyerekkel....milyen programokat tudtok ajánlani? Egyszerű dolgokra gondolok...Disneylandbe nem hiszem,hogy van értelme elkocsikázni,egy közelebbi vidámpark, vízi park is megtenné:) köszönöm!
2012. máj. 5. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Tampa kicsit közelebb van, a Busch Gardens elég jó-tavaly 80USD volt a felnőtt belépő , egész napot kényelmesen el tudtam szórakozni itt.
2012. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy írtál:) Miamiban tehát semmi...? Még egy "vursli" sincs... ? Csak egy sima kis vidámPark... Állatkert az van, azt tudom. De más is kéne! Tampa us odébb van. Elég lesz a kiutazás kínja, nem nagyon akarom kocsikáztatni szegényt, ha nem muszáj.
2012. máj. 5. 23:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, a sok park (DisneyWorld, Universal, Legoland...) mind Orlandóban van...

A Kennedy Space Center valahol a kettő között lehet, de szerintem Orlandóhoz közelebb.

Ezt találtam Miami-ra: [link] (Gondoltam, hogy leginkább aquaparkok lesznek ott)

Meg még ilyenek: [link]

[link]


Írd be google-be, hogy Miami Theme Parks, és akkor kijön pár dolog.

2012. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy segitesz! Megnézem a linkeket!
2012. máj. 8. 07:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.

22 éves vagyok,10 éves korom óta Fort Lauderdalen élünk,közvetlen Miami melett és van egy 6 hónapos és 4 éves gyerekem. Miamiban és környékén is van sok program amit a gyerek is élvezne és te is.

- Florida Everglades National Park: Világörökség része, nemzeti park, ahol aligátorok és krokodilok élnek.

- Miami Metro Zoo: 2000 állatnak ad otthont a Bengáli tigristől a koaláig ez a rács nélküli állatkert.

- Miami Seaquarium: delfin és bála-show.

- Parrot Jungle Island: trópusi sziget vízesésekkel, egzotikus madarakkal, állatokkal.

- Sandspur Beach,Bahia Honda Key: Bahia Honda Key két stranddal is rendelkezik: Sandspur és Caloosa Beach. Karibi hangulatot idéz a zöldszínű átlátszó vízével és kókusz fáival a part mentén.

- Downtown Miami : Belváros.

- Üvegfenekű hajók mennek a nyílt óceánra.

- Duck túra ( busz jellegű kétéltű, ami hol a szárazföldön,hol pedig a vízen közlekedve vezet körbe a városon ).

- Vizi vidámparkok.

Lényegében ezek azok amiket Miamin belül kisgyerekkel tudok ajánlani,de,ha esteleg még nem döntöttál és Florodába szeretnél jönni a kicsivel akkor inkább Orlandót és környékét ajánlanám,mert sokkal több,jó program van,amit a gyerek is élvezne. Vagy esteleg még azt tudnám ajánlani,hogy 3 hét Miami és 3 hét Orlandó vagy Tampa. Ha bármi kérédsed van ezen kívül vagy tudok segíteni,szívesen válaszolok.

Barbi. :)

2012. máj. 19. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves Barbi, hálasan köszönöm a segitséged! Az igazság az, hogy van kint egy kis lakásunk , jelzem, még nem voltam benne, mikor utoljára voltunk kint, akkor volt róla szó, hogy vesznek apósomèk, azóta született a kisfiam, vele meg nem mertem még kimenni, ugyhogy most leszek huzamosabb ideig először Miamiban. Hallandale beach. Egy hetet megyünk hajózni a szigetekre ( Allure), aztán vissza Miami. Van kint autónk, de Tampa is meg Orlando is messze van, inkább nem cibálom tovább a gyerkőcöt, ezért kérdezgetek itt bennfenteseket, hogy ne csak a vizpartról meg a ház medencéjéről szóljon az öt hét. Meg ugye ott lesz velem egy 13 éves fiú is ....mini-Orlando nincs ugye? Olyan "sima vidámpark", valami tök egyszerű.

Mindet meg fogom nézni, amit ajánlasz! Melyik plázában van jó jàtszóhely bent ? vagy bármelyikbe megyek, lesz? Sosem figyeltem, csak a sok cuccra, ruhákra...:) Lilla

2012. máj. 20. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!