Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen feltételek szükségesek...

Milyen feltételek szükségesek ahhoz hogy én USA-ba mehessek?

Figyelt kérdés
Nem dolgozni szeretnék kint csak 1 hétre mennék ki mint turista, kicsit körül nézni. Már régi nagy álmom hogy legalább egyszer kijussak oda, de fogalmam nincs hogy milyen feltételek kellenek ahhoz hogy 1 hétre beléphessek az országba, és be is engedjenek amikor leszállt a gépem. Tudom hogy kell oda vízum a barna útlevélnél meg tudom hogy nem kell, de milyen papírokra lesz még kint szükségem? Idén nyáron mennék ki ha minden igaz vagy jövő nyáron. Barátnőmet is vinném magammal tehát ketten mennénk. Milyen nagy városba célszerűbb kimenni?

2012. máj. 26. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
vízum nem kell, ESTA és bordó útlevél szükséges, a szállodafoglalásról egy másolat, hogy le van foglalva a szállás és a visszafelé szóló repülőjegy is kell
2012. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 hétre nem érdemes kimenni.
2012. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mentek az értékelések.
2012. máj. 26. 15:23
 5/5 Upstairs válasza:
Teljesen mindegy, az USA melyik reszere indulsz nyaralni, egy biztos, egy hetre felesleges elindulni. En minimum 2-t ajanlanek, de inkabb 3-at. Mire kiersz, atallsz, addigra mar mehetnel is vissza..:) Ha a nyuzsgest keresed, akkor mindenkepp NY, Los Angeles, de ha birod a meleget, Miamit ki ne hagyd:) Good luck:)
2012. jún. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!