Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Los Angelesben élők?

Los Angelesben élők?

Figyelt kérdés

az albérletetekben mennyit fizettek egy két szobás lakásért jobb környéken és melyik környéket nem ajánlanátok??

Jah és nem mintha fontos lenne de hány tv adótok van???és internet van az árban???És van valaki aki miatt sokszor szoktatok Mo.-ra jönni???Hány alkalommal engedhetitek meg magatoknak hogy haza utazatok???


2012. jún. 27. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon keves hozzaszolo lessz aki pont Los Angelesbe lakik:)
2012. jún. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Laktam Hollywoodban, kb. $1200-at fizettunk ketten, de csak 1 szoba volt. A ketszobas lakasokhoz altalaban ket furdoszoba is tartozik es olyat ezer alatt nem talalsz!

A kornyek amiket nem ajanlok: Watts, East LA, Dowtown, Skid Row, South Central - de eszre fogod venni, mert az igazan sittes kornyekeken mar 200 dolcsiert is berbe adnak lakast...


ah és nem mintha fontos lenne...Ha nem fontos akkor miert kerdezel h.lyeseget?


A lakberben sosincs benne a TV, internet vagy telefon. Ami a lakberben benne lehet, az a viz/villany/gaz, de mindenhol mas, ennek nezz magad utana.


És van valaki aki miatt sokszor szoktatok Mo.-ra jönni??? ehhez szerinted mennyi kozod van????


Hány alkalommal engedhetitek meg magatoknak hogy haza utazatok??? 3x egy evben

2012. jún. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én éltem ott. Nem drága ha van állásod, mert abból a keresetből semmi se drága. De hazautazni?? Én alig jöttem haza erre a (...) Magyarországra. Gondolom ki akarsz utazni mi? Szerintem ha nincs kint rokon, lehetetlenség, amíg nincs állásod! Enyhén szólva én jól megszívtam, majdnem hogy tényleg csöves lettem...
2012. júl. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hazautazni azért szoktak ritkán mert nagyon kevés a szabadság. Általában 10 nap/év. Szoval pénz lenne rá de a melo hely miatt nem lehet.

Lakás árakat tudsz nézni rengeteg oldal van. LA-ben jóval drágább mint a környező városkákban. Minden attól függ hol lesz munkád. Hiába jóval olcsobb a lakás Long beach-en ha Te a város tulsó végén dolgozol.... Ok hogy sokat utaznak az emberek a munkahelyre de azért nem mindegy hol miylen messze van, föleg a dugók miatt ami rengeteg van.

2012. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Azt tudnod kell, hogy amit itthon a magyarok Los Angelesnek hívnak, azt általában a "nagy" Los Angelesnek értik aminek az átmérője kb. 160 km. Viszont hivatalosan az csak a közig. határa Los Angelesnek, de azon belül nagyon sok város van, azok közül az egyiket hívják Los Angeles városának (city of Los Angeles).


Tehát aki a San Fernando völgyben lakik, azon belül is valamelyik városban (Reseda, Sherman Oaks, Encino, stb.) az is "Los Angelesben" él, és minden városban a Nagy Los Angeles-en belül más lakbér árak vannak.


Ezen a portálon néz körül:

[link]

2012. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!