Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha kimegyek az USA-ba tudok...

Spothead kérdése:

Ha kimegyek az USA-ba tudok venni magyar/svajci iratokkal ottani SIM kartyat?

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok rola hogy arulnanak csak SIM kartyat szoloban. Prepaid telefonokat arulnak es telefonkartyat is. Ezek a telefonok nem hiszem hogy nemzetkozi telefonalasra alkalmasak.
2012. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Termeszetesen tudsz. Pl hozol magaddal egy unlockolt telefont es azt akarod hasznalni, akkor bemesz barmelyik szolgaltatohoz es veszel egy sim kartyat, ott helyben fel is toltheted X penzzel es lesz egy helyi (amerikai) telefonszamod.

De ha nincs unlockolt telod, vagy valamiert nem mukodik, akkor mar ilyen tizen huszon dolcsikert kaphatsz, persze ne ilyen ajfon minosegre szamits, de telefonalasra tokeletes lesz.

2012. júl. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Gyakorlatilag barmit meg tudsz venni papirok nelkul is! En tmobilt hasznaltam 3 x is, ill. Virgint es at&t -t. Ha kellenek a pontos reszletek, leirom! Most jottem haza nemreg! Meg mukodik az usa tmobilos kartyam!
2012. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jah, es csak kartyat vettem, kivetel a virgin, mert az nem sim rendszeru szolgaltato, de viszont nagyon jo arban van! Nemzetkozi hivas mindegyik variacioban mukodik!
2012. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az usaban nem nagyon hasznalnak Sim kartyat, de ha akarod adok egy keveset hasznat Samsung exibitet egy 10-es ert.Karcmentes es tudja a 4g-t.
2015. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!