Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van valakinek kedve /na és...

Van valakinek kedve /na és pénze/ kijönni pár hétre New Yorkba velem egy nyelvtanfolyamra?

Figyelt kérdés
35 éves egyedülálló nő vagyok, szingli.Hasonló korú női utitársat keresnék, nyilván nem kellene teljesen egymásra telepednünk, de az utazás és a kinti élet talán jobb lenne, ha nem lennék egyedül, de persze cél, hogy kinti barátokat is szerezzünk.Az alapcél nyelvtanulás heti 20-30 órában. Szállás lehet koleszban vagy családnál. Pótcél: kalandozások New Yorkban:) Sajnos pár százezer lenne a költség, de talán valakit érdekel.
2009. júl. 14. 20:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Kicsit túlhangsúlyoztam ezt az egyedülállóságot, véletlen, bocsi:) Semmi hátsó szándék, szal nem ez a lényeg és kalandorok is kíméljenek!
2009. júl. 14. 20:45
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem ugyan nem érdekel,de homályos az elképzelésed.Hol akarsz tanulni nyelvet? Hogy akarsz szállást szerezni?Hogy akarsz ismerkedni? Mennyi időt akarsz kint tölteni?Mi lesz akkor,ha az egyikőtöket nem engedik be az országba? Ha valóban komoly jelentkezőket vársz,ezeket konkrétabban kellene megírnod és végiggondolnod.Az élet New Yorkban sem annyira olcsó,mint sokan hiszik.
2009. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha az alapcél a nyelvtanulás, akkor arra malta sokkal alkalmassabb, szebb angolt beszélnek
2009. júl. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mivel téged nem érdekel, akkor nem neked írom,de: természetesen minden megszervezett, ezt egy iroda szervezi, de ez a web-oldal nem a reklám helye, így részletekről csak akkor ha valakit érdekel konkrétan. Mivel nem az utazási irodát kívánom reklámozni, így ha bárki bármi más hasonló lehetőséget tud, az is érdekel.

A pótcél miatt kiesik Málta.

Remélem akad kalandvágyó utitárs:)

2009. júl. 14. 22:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Megértem az aggodalmaidat, de a nyelvtanulás szempontjából ezerszer jobb, ha odakint nem magyar barátokkal lógsz a szabadidődben. Nekem két barátnőm is volt külföldi nyelvtanfolyamon, az egyik Spanyolországban, a másik Németországban, mindketten azt mesélték, hogy nagyon jól összejött a csoport, kezdettől fogva együtt töltötték a szabadidőt is, együtt jártak városnézni és bulizni, és persze kénytelenek voltak akkor is a tanult idegennyelvet beszélni, mert csak azon tudtak mindannyian kommunikálni. Csak hátráltatna, ha magyar anyanyelvűekkel lennél körülvéve.
2009. júl. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak azért írok, mert angol tanár vagyok és csak megerősíteni tudom, amit az előttem szóló írt. Sokkal hatásosabb lenne, ha nem lenne veled magyar, hidd el.
2009. júl. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat. biztosan így van, de valóban az aggodalmak...:(
2009. júl. 15. 19:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen aggodalmak? Én inkább egyedül mennék annyi évesen, mint te vagy, mint egy vad idegennel...
2009. júl. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia helén vagyok szeretném ha felvennénk egymással a kapcsolatot, már irtam neked privat e-mailt.


nekem is ez a tervem márbeszéltem néhány angol-nyelv tanfolyam szervezővel.Semmiképp nem szeretnék egyedül utnak indulni ,egy társal bulisabb.



Üdvözlettel helena

2009. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ismét Heléna vagyok, ja én már voltam kint New York-ban isteni hely en is azért választottam angolt tanulni és ismerkedni is szuper,,sok az egyedülálló jóképü férfi
2009. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!