Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New Yorki utazás menete?

New Yorki utazás menete?

Figyelt kérdés
Hárman megyünk kb 3 hetes kirándulásra. New York, Philadelphia, egyéb helyek megnézése. Sosem jártunk még és géppel is csak egyikőnk utazott de csak rövid távon Európába. Aki tud kérem segítsen. Hogy megy az utazás menete, várakozás, átszállás, apró részletek, stb.. Mire figyeljünk oda h ne bénázzunk. Köszi a válaszokat.

2012. júl. 29. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is most megyek majd először Amerikába, New York-kal kezdek. :)


De a kérdésedet sajnos nem értem... Hogyhogy mi az utazás "menete"? Tekintve, hogy nem te vezeted a gépet, neked nagyon dolgod nincsen... Időben (két órával előbb legalább) kimész a reptérre, becsekkolsz, vársz, felszállsz a gépre, majd, megérkezéskor leszállsz, vársz, becsekkolsz... Tök egyértelmű lesz, és minden ki lesz írva.

Nem kell ezen aggódni. :)

2012. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy hol szálltok át, meg semmi konkrétat, úgyhogy én sem értem mi az, hogy az utazás menete. Milyen apró részletek? Ahogy az első írta felszállsz, leszállsz, kész.
2012. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát lehet csak túlizguljuk az egészet. Még nem vettük meg a jegyeket így az átszállást sem nagyon tudjuk hol lesz. Remélem ilyen egyszerű lesz akkor. Esetleg tudtok ajánlani valamit olcsó repjegy vásárlás terén, hol érdemes v hol a legjobb? Köszi a válaszokat.
2012. júl. 29. 13:17
 4/5 anonim ***** válasza:
pelkikánon nézzétek meg.
2012. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utazási irodákban is érdemes megkérdezni, én úgy vettem, és tényleg jó ajánlatot kaptam. Persze először nézd meg neten, majd kérdezd meg az irodá(ka)t, és utána vesd össze, hogy hol mennyi lenne.
2012. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!