Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New Yorkba szeretnék menni,...

New Yorkba szeretnék menni, open-ended-tickettel beengednek?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy a visszaút időpontja nincs meghatározva előre, csak hogy 3 hónapon belül. Nem tudom, hogy működnek pontosan ezek a jegyek, de a lényeg, hogy természetesen 3 hónapon belül visszajönnék, csak nem tudom előre, pontosan mikor kell / mikor akarok.
2009. júl. 24. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Hááát, szerintem nem.

A lényeg amit néznek,hogy ne maradj ott a nyakukon, és ne legyél fekete munkás.

Ezért a feltételek hogy csoportos utazással menjél x idötöl y ideig, vagy legyen meg a vissza útra is a foglalásod és szállás foglalás vagy egy meghívó levél amiben leirják hogy hol fogsz tartozkodni és meddig.


Ezeket a jegyeket át lehet tetetni másik idöpontra is, az sokkal egyszerübb és biztosabb igaz plusszt kell értte fizetni.

2009. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem feltétel a csoportos utazás.
2009. júl. 24. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Erre nincs válasz. Meg fogja kérdezni a tiszt hogy mit keresel New Yorkban, miből fogsz élni stb és eldönti. Tisztább sor volt ez turistavízummal mert azt csak az kapott akinek volt elég kapcsolata Magyarországgal. Esetleg ezt bizonyító papírokat érdemes vinni (pl. család, munkahely, ingatlan). Készülj fel lelkiekben egy hosszú, hosszú interjúra és arra is hogy visszaküldenek a reptérről.
2009. júl. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem volt jobb a turistavizum, mert azt sokan soha nem kapták volna meg, többek közt én sem.utánanéztem, és nincs már vissza küldözgetés, és NEM EZ volt a kérdés, hanem a jegy!!
2009. júl. 26. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!