Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen a vízuminterjú az USA-ba?

Milyen a vízuminterjú az USA-ba?

Figyelt kérdés
Milyen szinten kell angolul tudni, miket kérdezgethetnek? Van középfokú nyelvvizsgám, de vagy másfél éve meg sem szólaltam angolul : / Kell rá készülni?
2012. aug. 23. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen vízumot igényelsz? Mert turistaként, amennyiben új típusú, biometrikus útleveled van, akkor nem kell vízum, csak az ESTA.
2012. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom a nevét, de gyerektáborba megyek dolgozni 2 hónapra. Megpróbálok utánanézni.
2012. aug. 23. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg B tipusú, Business Visa lesz neked.

Szerintem nem kell különösebben angol interjúra számítani. Nem arra kíváncsiak, hogy tudsz-e angolul beszélni, hanem, hogy hol fogsz dolgozni, kinél lakni, miből tartod fenn magad amíg ott vagy, élnek-e ott rokonok, itthon kikkel laksz, mi a munkád és főleg, hogy mikor jössz haza... ilyesmire készülj inkább.


Amúgy azért nem ártana gyakorolni sem a nyelvet, ha kint meg akarod értetni magad. :)

2012. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt is megkérdezték, hogy magyaru, vagy angolul akarok-e beszélni. :-D Nem volt vészes. Én mindenképpen készülnék, ártani nem árt, pláne, ha ott fogsz dolgozni.
2012. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Akkor valószínűleg B tipusú, Business Visa lesz neked. "


Nem. J1 kell.

Amúgy milyen volt az interjú? Angolul zajlott?

2014. jan. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!