Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikában hogyan tudok...

Amerikában hogyan tudok zöldkártyát igényelni? Kihez kell fordulni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát csak úgy a két szemedért nem fogsz kapni. Ha kint munkát vállalnál és erről a munkáltatód is hozzájárul és ő kérvényezi akkor már kaphatsz, illetve ha van kint valami rokonod esetleg ismerősöd akkor célszerű vele is beszélned hogy segítsen elintézni, de ezt inkább rokonnál kellene megpróbálni úgy több esély lehet rá hogy megkapod.

Még esetleg meglehet próbálni a zöldkártyalottót de azt hallottam róla hogy 99% az esélye annak hogy nem kapod meg soha.

2012. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
lottó.. jól hangzik.. ingyenes?
2012. aug. 30. 23:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, ha fizetőset találsz az becsapás!
2012. aug. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Uscis.gov - a mindenhato hivatal aki ilyen ugyek felett biraskodik.


Igenyleni zoldet csak ugy lehet, ha van valami alapja az igenylesednek. Ez az alap sokminden lehet, pl: hazassag amerikai polgarral, szulo/gyerek csaladegyesites, munka, kiemelkedo kepessegek (pl. sportolo, muvesz) stb.


Ha az alap mar megvan, akkor annak megfelelo nyomtatvanyokat kell kitolteni es elkuldeni az USCISnak a megfelelo dijjakkal egyutt. Egy hazassagos zold igenyles kb. 1000 dollar.


A hivatal majd levelben ertesit.

Attol fuggoen milyen alapja van a zolded igenylesenek, ez az ugy igenybevehet 8 honaptol akar 10 evig is barmennyit.

2012. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valamelyik politikusonkhoz..azok egy kis KENŐPÉNZÉRT mindent megtehetnek/ -tesznek!
2012. szept. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 BruderB válasza:

Helló! Erre keress rá a neten:USAFIS Green Card Program

Én regiztem, és miután nem fejeztem be a jelentkezést, mert máshogy alakultak a dolgaim, két héten belül felhívtak az államokból, és még arra is vették a fáradságot, hogy keressenek egy magyar ajkú munkatársat. Ha elfogadják a jelentkezésed, mert az alapfeltételeknek megfelesz, és szerencséd is van, mert nyersz, csak akkor kell fizetni, amikor már kész a kártyád. Én két évre kértem, és a gyerekeimnek is járt általam, ez kb 45 ezerbe kerülne, ha kérném. Próbáld meg...

2012. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez az USAFIS ugyanugy levesz, mintha en mondanam neked, hogy kuldd el nekem az adataidat es en majd beadom neked a lottery jelentkezest, csak ma csak neked 20ezerert.


A lotto ingyenes!!! Ha nyersz, aminek nagyon kicsi az eselye, akkor raersz majd ugyved tanacsat kerni, hgy hogyan tovabb, de felesleges olyasmiert fizetni, ami ingyen van, csak azert mert szepet igernek, es mert mutatos a weboldaluk.


(csak a luzerek fizetnek ezert... mert ha van egy kis eszed es tudsz angolul, akkor be tudod adni te is a jelentkezest, ha angolul nem tudsz, akkor szolsz valakinek aki tud... pl. regi angol tanar, szomszed angol szakos lanya, akarki...)

2012. szept. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az usafis egy izraeli tulajdonban levo telemarketing ceg, akik, tobbet kozott, online szerencsejatekkal is foglalkoznak. Kabe annyi kozuk van az USAhoz, mint neked, ugyanis nem az USAban vannak, a cimuk (2567 Broadway) egy postai irodanak a cime, vagyis ok csak postafiokot berelnek, nincs valos iroda, igazi emberekkel, csak valahol a vilag vegen egy telefonos kozpont, ahol ki tudja milyen nemzetisegu emberek veszik fel a telefont.

Ilyen new york-i postafiokos cimet barki letrehozhat, es az atlag azt fogja hinni, hogy amerikai irodaja van a cegnek, kozben csak egy nyomorult postafiok doboz, ahova a postas bedugdossa a leveleket.


Ha mindenaron fizetni akarsz, akkor fizess nekem... en legalabb valoban az USAban elek :)....

2012. szept. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ian Catman ***** válasza:
Vigyázat, az USAFIS egy üzleti vállalkozás. Nem szélhámosság, de nem is a két szép szemedért dolgozik. Nem garantál semmit, lényegében azt, hogy bekerülj a sorsolásba (megfelelő dollárok lefizetése után), amit olcsóbban megtehetsz az amerikai nagykövetségen keresztül, vagy egyenesen az USA Immigration Service nél. A USAFIS tehát szervez, jó pénzért, de nem garantál. Ha már kint vagy, akármilyen vízummal, könnyebb, a legfontosabb az állandó munka és lakhely, és hogy véletlenül sem keveredj semmilyen törvénytelenség gyanújába sem.
2012. szept. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
remélem olvassa még valaki ezt a kérdést. én regisztráltam az usafis oldalán, fel is hívtak, kérték az adataimat és én hülye megadtam nekik a bankkártyám adatait. mikor közölte a hülgy hogy most akkor virtuálisan el is utalja a pénzt, de nemet mondtam mert még át szeretném gondolni. na már most az én bajom az hogy mi van ha ellopják a pénzem??? történt valakivel ilyesmi?
2012. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!