Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Meg tudnátok írni, hogy...

Robinson76 kérdése:

Meg tudnátok írni, hogy szerintetek melyik a legélhetőbb USA állam illetve város?

Figyelt kérdés
Egy barátom a fejébe vette,hogy ki akar menni az Egyesült Államokba.
2012. szept. 8. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A leggazdagabb állam Texas, de az észak-nyugati államok is a fejlettebbek közé tartoznak, pl. Connecticut, Pennsylvania..stb.
2012. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát az hogy legélhetőbb az relatív mert az USA hatalmas ország és mindenkinek más az élhetőbb mert valaki a meleget szereti valaki a hideget.és természetesen azon kívül sok szempont alapján lehetne csoportosítani azt hogy legélhetőbb (pl.:időjárás,munkalehetőség,közbiztonság,emberek stb...)


Szóval kérdezd meg a barátodat hogy ő mit szeret és mit akar mert ezt így nem lehet eldönteni mert mindenkinek más az ideális és az élhető.

De ha már írtam akkor azért elmondom hogyha nekem kéne választani akkor én Kaliforniát választanám azon belül is San Diegot(sokan az USA legélhetőbb városaként emlegetik)

vagy San Franciscot választanám:)

2012. szept. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Berkeley vagy Portland ha már az USÁ-ban kell élni. Vagy Vancouver pár kilométerre északra, a határ túloldalán, ahol például én is élek :)
2012. szept. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!