Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan tudok elhelyezkedni...

Hogyan tudok elhelyezkedni New Yorkban au-pairnek?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy, hogy induljak neki, esetleg hogy tudnék elhelyezkedni au-pairnek az államokban?!

Köszönöm!


2012. szept. 17. 20:48
 1/5 gelazso ***** válasza:
szerintem keress a neten egy közvetitö irodát , de óvatosan, mert ha egyszer ott vagy, nem jöhetsz csak úgy megint vissza
2012. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyelem! A Nagykövetség tudomására jutott, hogy magyar állampolgárok, akik au pair munkát kerestek az Egyesült Államokban, vízum-csalás áldozatai lettek. Tájékoztatjuk Önöket, hogy a jelentkezőknek sosem kell a Western Union-on keresztül „kezelési díjakat” fizetniük a Nagykövetségnek. Magyarországon kizárólag a Magyar Külkereskedelmi Bank (MKB) vagy a Nagykövetség szedi be a vízumdíjakat. Az Egyesült Államok Külügyminisztériuma jelenleg csak az alábbi weboldalon található tizenhárom szervezetnek engedélyezi, hogy au paireket közvetítsen az Egyesült Államokba: Designated Sponsors List

Ezt nézd meg a Nagykövetség oldalán!

[link]


Kérdésedre válaszolva: USA-ba csak ügynökségen keresztül tudsz kimenni, mert így lehetsz kint LEGÁLISAN! Cserediák vízummal (J1-es vízum), amivel 1 évig tudsz kinnt lenni az Államokban!

Ezt innen MO-ról kell elintézned, a kiutazás előtt!

DE nem biztos, hogy pont New York-ba tudsz au pair lenni, hiszen ez attól is függ, hogy milyen család választ Téged ill. Te őket! Gondolom a lényeg, úgyis a nyelv tanulás lenne és hogy világot láss! Nézd meg az oldalt, amit belinkeltem! Ott vannak ügynökségek! Én tavaly szerettem volna kimenni, de még egy évet dolgozok itthon. Esetleg jövőre indulnék neki! Nekem személyszerint az Au Pair In America tetszett (www.crew.hu)Nézd meg őket is! Sok jó dolgot leírnak és olvashatsz blogokat au pairekről ill. volt au pairekről! Én végig olvastam párat és tetszettek! Remélem tudtam segíteni!

2012. szept. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Még egy kérdés lenne, hogy erre a munkára Fiúk is jelentkezhetnek, mert lehet hogy egy barátomat is hívnám magammal :)
2012. szept. 18. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Európán belül van, Amerikában úgy tudom nincs rá lehetőség!
2012. szept. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok! Az Interexchange ügynökségnél van rá lehetőség! Nézz utánna!
2012. szept. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!