Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Au Pair Amerikában?

Au Pair Amerikában?

Figyelt kérdés
A fogadó családom havi $3,000 zsebpénzt adna. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen a megélhetés ott? Megéri kimenni?
2012. okt. 3. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon megéri és elég sok pénzt fogsz kapni.

De nem mindegy hogy hova mész melyik államban/városban mert az nem mindegy..

2012. okt. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valamit erosen elnezhettel. Ennyi penzt nem fizetnek au pairnek sehol. En heti 750- et kapok apolonokkent egy korhazban Manhattanban. Ebbol gyereket nevelek egyedul, lakast berelek, kocsim is van es fizetek mindent. New York N.Y.-rol van szo.
2012. okt. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Havi 3ezerert nem gyerekre kell majd vigyaznod, abban biztos lehetsz....
2012. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is láttam már a greataupair-en ,hogy van olyan család ,vagy egyedülálló szülő akibe weekly pay -nek $500-$1000 -et írt be.

Persze,bárki írhat bármit....de nem 1-2 család van akik így hirdetik magukat.

Szerintetek?

2012. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez előző vagyok.

Ja,és nem írja,hogy valami különös betegsége lenne a gyereknek,vagy több figyelmet igényelne,és csak a házimunka a feladat mellette.

Nincs állat,ügyintézés,bevásárlás...

2012. dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!