Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Tényleg majdnem lehetetlen...

Tényleg majdnem lehetetlen Kanadába munkavállalói vízumot szerezni? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Kanadába szeretnék dolgozni és élni is de ahogy olvasom elég kacifántos. Gyakorlatilag először ki kellene utaznom és munkát keresnem és ott megbeszélni az ottani főnökkel,hogy töltsön ki nekem egy olyan űrlapot ami szerint szükségük van a munkámra és ezt meg a többi papírt amit még kérnek be kell adnom és utána bírálják el,hogy kapok-e vízumot vagy sem? Akkor ez nem olyan egyszerű? Vagy rosszul tudom?

2012. okt. 10. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Kanadában pontrendszer alapú a bevándorlás. Jelenleg diplomával, magas fokú nyelvtudással és legalább 3 év igazolt szakmai tapasztalattal lehet kijutni! A várakozási idő: 2-3 év
2012. okt. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előttem lévőhöz annyit hogy nincs igazad, nem is volt már 2008 február óta, és most változnak a szabályok amúgy is.


A posztoló meg döntse el, hogy munkát akár vagy kivándorolni. Ha munkát akarsz, akkor [link] ezt olvasd el. Ha kivándorolni, akkor majd jövőre.

2012. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39%
2012. dec. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!