Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Akik kint élnek, azoknak hogy...

Akik kint élnek, azoknak hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Olyan emberektől várok legfőképp válaszokat, akik az Usa-ban élnek.. Arra célzok hogy hogyan sikerült kijutni, mennyi pénzből, és hogy hova érdemes menni...

#usaélet
2012. okt. 23. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy egytemen dolgozom kutatokent a nyugati parton. A megfelelo term.tud vegzettseggel nem nehez munkat talalni. Az uj elet kezedese kb. 1o-15 ezer dollar volt, ebbe repjegy, auto vasarlas, ket havi lakasberles van benne, meg kaja az elso fizuig.


Sok sikert! :)

2012. okt. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szoftverfejlesztőként dolgozom Chicagoban. A feleségem amerikai és így jutottam ki.
2012. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ELTE biologia szak utan Phd osztondijat nyertem. Az egyetem szponzoralt zoldkartyara. Most keszulok az allampolgarsagi vizsgamra. Egy nemzeti parkban dolgozom.
2012. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat:) Visszajönnétek amúgy Magyarországra, vagy szerettek kint élni?
2012. okt. 24. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!