Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van olyan aki már járt az...

Van olyan aki már járt az egyik Hawaii-i szigeten? Ha igen, hogy tetszett?

Figyelt kérdés
Nagyon el szeretnék egyszer menni oda és érdekel, hogy milyen :)

2012. nov. 29. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1%

Kiábrándító.


Hawaiiban nincs semmi extra, pont annyit tud, mint egy Kanári szigetek, ami itt van egy nagyobb köpésre. Az egyetlen dolog, amiért mégis rengeteg filmben ezt nyomják, az az, hogy nagyon közel van Hollywoodhoz. Csak átugranak oda a sztárok, meg átlagemberek is, mint amikor mi a Balcsira megyünk egyet strandolni.. Ezt ismerik, tehát ezt teszik a filmekbe is. (Na meg persze olcsóbb oda utaztatni a stábot, mint valami igazi, egzotikus helyre.)

2012. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2012. nov. 29. 19:55
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
hát te megőrültél. Hawaiin olyan vulkáni formák vannak, amik nagyon ritkák, a világ egyik legszebb vízesése is ott van. Mellesleg k*rvára nincs közel Hollywoodhoz, meg aztán minek mennének oda, amikor Hollywood mellett van Santa Monica, a "los-angeles-i" tengerpart meg az egész OC. Nem kell azoknak Hawaiira menni a beach-élményhez. Szerintem te csak a levegőbe dumálsz.
2012. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

"Hawaiiban nincs semmi extra"


Életedben nem jártál még Haeaii-on! :))

2012. nov. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
De jártam, méghozzá Los Angelesből ugrottunk át ;)
2012. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor viszont nagyon buta vagy. Nem tudod, hogy hol mi van
2012. nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugrottál te sehova. A falu határát sem hagytad még el :)
2012. nov. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ott van kozel hollywood.


Ember, Los Angelestol meg 4000km hawaii. tovabbi 6 ora repulovel! En LA ben voltam, ha ott lett volna egy kopesre en is atrepultem volna.

2012. nov. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elso nagyon "okos es ertelmes" valaszolonak egy kis segitseg ... : [link]
2012. nov. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Én még nem jártam és szívesen elmegyek veled! Visszafelé beugorhatunk Suriname-ba!;)(xx)

Az első válaszoló meg nehogy elvegye a kedvedet! Hawaii szuper egzotikus és gyönyörű hegyek vannak!:D

2012. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!