Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan lehet amerikabol,...

Gunzin kérdése:

Hogyan lehet amerikabol, ideiglenes idore magyarorszagra szallitani sajat gepkocsinkat?

Figyelt kérdés
Ha van egy teljesen amerikai biztositassal,ÉS papirokkal ellatott gepjarmuvem, es haza szeretnem vinni magyarorszag egy Kis idore, ez mennyire oldhato meg szerintetek?

2012. dec. 18. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát bejelentés nélkül 3 hónapot lehet unión belül magyarországon tölteni egy autónak, de ugye most rászálltak erre így kérni kell egy hatósági papírt hogy csak ideglenesen vagy vele Mo-n.


De amerikából vámot kell érte fizetned ha magyarországon be vagy jelentve lakcimre, mert akkor hivatalosan Mo-n laksz és ez egy aun kívül vásárolt autó. ha nem vagy mo-n bejelntve akkor lehet tudsz rá ideglenes papírt kapni.

Ha jackarizni akarsz vele Mo-n akkor érdemesebb bérelni egy autót, kevesebb gond és szerintem olcsobban is kijössz, és szerintem már mindent lehet bérelni ami van amrikában. Mondanám hogy bérelj németországban épp minap láttam hogy luxus autó bérlés akár 2000-3000 is lehet /nap a bérlése az autóknak, na de ezeket a régi keleti blokkba nem lehet átvinni.

2012. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A konteneres autoszallitas (mas megoldas nem johet szoba) kb. 2500-3ezer dollarba fog fajni es csonakazik a verda legalabb masfel honapot.


Ennyi penzbol akarmit berelhetsz Magyarorszagon!


(Raadasul a biztositod biztos hogy nem fog fedezni, ha elhagyod az autoval az orszagot (marmint az US-t)

2012. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet bizony, ha sürgős akkor Air freight szavakra keress, legalább tízezer dollárt számolj a verda repülőjegyére. Ha húsz akkor sem kell meglepődni... nem mondom hogy ajánlom de nincs vesztenivalód: [link]
2012. dec. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kiegeszites a fenti valaszhoz: "Ennyi penzbol akarmit berelhetsz Magyarorszagon!" hat, akarmit nem. Bugatti Veyron-t vagy Knight XV-t szerintem a vilagon sehol nem fogsz berelni :D De szerintem meg olyan egyszeru dolgokat mint egy Lexus LS sem tudsz berelni. Lattam regebbi Ferrarit napi 1500 dollar koruli osszegert... szoval, lehet oka a posztolonak hogy autot szallitson.
2012. dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tegnap 23:17, ha a kerdezo Bugatti Veyron-t vagy egyeb luxusautot akar Mo-ra szallitani, akkor nem kepzeled, hogy itt fog kerdezoskodni lehetosegekrol? Megbizza a szemelyi titkarat, hogy intezze el neki.


Ugy lattam a gugliban, hogy egy SUV-t mar havi 700euro korul lehet berelni, 3ezer dollarbol egy kisebb meretu auto (is) rohogve kijon par honapra.


Plus, amerikai autora Magyarorszagon biztositast is kell kulon kotni ami valszeg meg tobb lesz, mintha a kolcsonzo altal nyujtott biztositast fizetne.


Ideiglenes latogatas idejere nem eri meg sajat autot szallitani Mo-ra. Csak abban az esetben ha vegleg hazakoltoznek es kesobb a lejart papirokkal rendelkezo amcsi autot Mo-n fogja uzembe helyezni.


Ha veteran autorol van szo es kiallitasra akarja vinni, az megint mas...

2012. dec. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!