Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Torontóból hogyan lehet...

Torontóból hogyan lehet eljutni a Niagara vízeséshez?

Figyelt kérdés
Egy Niagara túra az kb. mennyi időt vesz igénybe? Kell ott szállást foglalni?

2012. dec. 30. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

azt nem tudom, de ha Nwe yorkbol mennel akkor tudnek segiteni. Amugy par ora alatt meg van maga a niagara.

Be lehet hajozni a vizeses ele tok kozel, van egy kilato az USA oldalon ( a kanadain asszem valami torony van, oda fel lehet menni) Meg egy hirrican cave nevezetu hely a vizeses egyik aganal. Szep hely.

2012. dec. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Vonattal és busszal is tudsz menni. Vonat nem jár gyakran és drágább is (New Yorkba tartó vonattal kell menned). Buszok gyakran járnak, mivel sokan mennek le, kaszinózni. Olcsóbb is. Az út kb. 2 óra emlékeim szerint vonattal.

Szállást foglalj előrre, vannak jó akciók a honlapokon, pl. mi a szálláshoz kaptunk ajándékcsomagot és egy csomo helyre ingyen bementünk.

Ajánlom a Hilton Niagara Falls Hotelt tudom, hogy drága, de megéri rá gyűjteni, a szobából látszik a vízesés, plusz eszméletlen szép szobáik vannak.

2012. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Néztem, hogy vannak ilyen szervezett túrák is. Azok jók vagy jobb önállóan menni?
2012. dec. 30. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egyik rokonom Torontoban élt, gyakran járt le Niagarára, szervezett utakon vett részt, mert olcsóbb volt. De mi nem ezt választottuk, mi vonattal mentünk, mert kényelmes és egyszerű (Toronto belvárosában könnyebb egy központi vasútállomást megtalálni, mint egy buszmegállót). Viszont a vonat Niagara Falls belvárosától kb. 15 percnyi gyalogútra található (nagyon szép az út a városba pont a folyó mentén halad el).

Nem akarlak rábeszélni a vonatra, sőt Torontoban mindenki a buszt ajánlotta, csak sajnos arról nekem közvetlen tapasztalatom nincs :(

2012. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

fél éve élek itt a niagara régióban, de engem egyántalán nem fogott meg a niagara.. egyszer-kétszer megnézhető de utána elég monoton.. így télen ráadásul niagara falls is tök üres, nyáron van élet. magánál a vízesésnél decemberben voltam utoljára, niagara falls-on pedig múlthét pénteken mentünk bulizni a club seven-be. ha itt jársz oda mindenképp érdemes beugranod egy bulira! és akkor pont kérdésre válaszoltam hahah

hogy a kérdésre is mondjak valamit. én nem láttam valami sok buszt nyáron a falls-on, és itt a lakóhelyemen se nagyon.. elég gyenge a buszközlekedés, mert mindenkinek autója van.. vonatról nem tudok én sem nyilatkozni, a buszról is csak úgy beszélek hogy nem utazom rajta soha, maradok az autónál :D ha tudtok béreljetek autót és menjetek azzal! mindenhol van tábla úgyhogy eltévedni nem fogtok, ha meg mégis sikerül valahogy akkor megkérdeztek valakit és tuti segít!

2013. jan. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!