Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szilveszter a Time Square-en?

Szilveszter a Time Square-en?

Figyelt kérdés
Egyik nagy álmom, hogy egy szilvesztert New Yorkban, a Time Square-en töltsek a barátaimmal. És eddig úgy néz ki, hogy jövő ilyenkor összejön! Kell fizetni azért, hogy valaki ott lehessen vagy ingyenes és az lehet ott, aki odafér?

2012. dec. 31. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

èn new yorkban voltam 2001-s szilveszterkor, és néhány barátunk megpróbált a time square kimenni, de már délután indultak még 10 utcával lejebb sem nagyon voltak.


Szóval elötte pár nappal oda kell menni, és maga a térre már kora reggel oda kell állni, hideg élelemmel mert sokat nem tudsz mozdulni. a legviccesebb hogy semmi nem történik csak ott álssz, aztán éjfélkor vissza számolnak és egy csomo apró valami hull le az égböl. még tüzijáték sincsen.


a berlini nekem jobban bejönne. ott rengeteg fellépö és több szinpad is van. ingyenes csak alkoholt nem vihetsz ki és tüzijáték dolgokat. és éjfélkor tüzijáték van.

2012. dec. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 AtyeszLL válasza:
2012. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap kint voltam...


New Yorkban élek egy ideje, de eddig semmi ilyesmiben nem vettem részt. Nem vagyok az a nagy turista..


Hátulról közelítettem meg a teret, mert maga a Times Sq subway station pl. este 6kor már úgy tele volt, hogy a lépcsőről se lehetett felmenni a térre.


Ahol mi álltunk az ismerőseimmel (vagy 10 utcával lejjebb) ott is iszonyat tömeg volt, alig lehetett látni valamit...


Ment a hülye színes villogás, mindenki sikítozott (már éjfél előtt) totál nem lehetett tudni, hogy mikor van pontosan éjfél mert már előtte is lőtték a cuccost.


Levegőt nem lehetett kapni, percenként ránk léptek...


Egy dolog maradt meg az egészből: most voltam először és utoljára kint bohóckodni a Times Sq-en az év utolsó napján...


Nem érdemes ilyen nagy tömegben kimenni, alap hétköznap is tele van, nemhogy szilveszterkor. Idegesítő volt :(

2013. jan. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, bocsi:


Ingyenes és az van ott aki odafér, és az is aki nem mert nagyon tolakodnak és fellöknek :)

2013. jan. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!