Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha magyar állampolgárságom...

Ha magyar állampolgárságom van és magyarok a szüleim, de papíron befogad/átfogad egy amerikai család és hozzájuk költöznék, akkor felvehetném én is az amerikai állampolgárságot?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom miért pont téged fogadnának örökbe amikor több millió árva gyerek van ott helyben is.

Minek bajlódnának egy külföldi állampolgárral amikor az sokkal hosszadalmasabb folyamat.!!!

2013. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Meg én valahogy nem vágyok olyan országba ahol moziban,plázában,utcán,szliban lövöldöznek az elmebetegek de ha neked ez az álmod akkor nagyon nagyon nehezen de biztos el lehet intézni hogy ott fogadjanak örőkbe.

De az biztos ha én ott élnék a gyerekemet sehova nem engedném el.SEHOVA....

Első voltam...

2013. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*suliban
2013. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy a kérdésemre válaszoltál. Nagyon rendes vagy!
2013. jan. 5. 21:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon elmebeteg ötlet, hogy szülőt cserélsz.
2013. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rosszul tudom, de az usaban csak 16 even aluliak fogadhatok orokbe, illetve csak akkor kapja meg az allampolgarsagot az illeto. A magyar torvenyek szerint pedig az a gyermek adhato orokbe, akirol mindket szuloje irasban lemondott, de nem lehet egy bizonyos szemely javara lemondani a gyermekrol, tehat ha a szuleid irasba is adnak, hogy lemondanak rolad es orokbefogadhato vagy, akkor eloszor varni kell egy evet az intezetben, varni, ha a szulok valamelyike meggondolja magat. Aztan, ha a kovetkezo x evben magyarok nem akarnak orokbefogadni, akkor kereshetnek teged kulfoldrol.

De lehet, hogy rosszul tudom.

Az eletkorodtol fuggoen vannak mas lehetosegek is, nem csak az orokbefogadas.

A masik, hogy fenntartasaim lennenek azzal a csaladdal szemben, akik nem a rokonaim, soha nem talalkoztunk stb., csak az interneten beszeltunk.

Vigyazz, nehogy pl. szervkereskedok legyenek, vagy eladjanak prostinak stb. Vigyazz magadra.

2013. jan. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy befogad/atfogad. Orokbefogadas van, aminek nagyon szigoru torvenyei vannak, ezen torvenyek orszagonkent valtoznak.


Ezen a linken megtalalod milyen szabalyok vonatkoznak az amerikai szulokre, akik kulfoldrol akarnak orokbe fogadni egy gyereket.


[link]


Fentebb jol irtak, csak a 16. eletev alattit lehet az USA szuloknek orokbe fogadni.

2013. jan. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!