Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi az amerikai megfelelője az...

Mi az amerikai megfelelője az Ákos névnek?

Figyelt kérdés
Ha nincs,akkor hogyan írjam le,hogy valahogy hasonlóan mondják ki?

2013. jan. 30. 15:09
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Saint Agathius magyarul Szent Ákos.

Egyébként en is aakosht szoktam irni ha angolnak irom a nevem mert tulajdonkepp nem agathius a nevem jules verne se volt gyula és lincoln sem ábrahám!

Nem szeretem ezeket a nevmagyaritasokat es attol is falnak megyek ha egy andras andrewnak hivja magát.

Egy ákos

2016. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jé:D Újra feljött ez a kérdés, most nem néztem, ezt írta-e valaki, de fehér sólymot jelent az Ákos név, és akkor így lehetne pl Hawk
2016. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11-eske, a Kérdezö nem a nevét akarja angolosítani, hanem éppenhogy Àkos akar maradni, de nem tudja, hogy ezt hogy írja le angolul ?
2022. márc. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha beírod a fordítóba, hogy Àkos, és meghallgatod angolul a kiejtést, nem fogsz megharagudni senkire, egász jól ki lehet ejteni angolul is a nevedet.
2022. márc. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
13-aska, az eredeti kérdés az volt, hogy mi a megfelelője. Utána kérdezte, hogy esetleg hogyan tudná leírni angolosan.
2022. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!