Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Így van esélyem Amerikában?...

Így van esélyem Amerikában? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

1.Általános vegyipari laboratóriumi technikus

2.Gyógyszeripari laboratóriumi technikus (részben angol nyelven)

3.Vegyipari technikus képzés ( elágazás nincs )

Ez a három szak választható ezek után szeretnék kimenni Amerikába dolgozni,tovább tanulni.Melyiket válasszam?

Vagy bármelyikkel van egyáltalán esélyem?

Mellette persze C1-es nyelvvizsga.

És ha ezzel kijutnék csak ebben a témakörben melózhatnék?

A válaszokat előre is köszönöm.. (csak olyan írjon aki tudja is nem csak tippel vagy találgat)



2013. febr. 9. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdés már ezer meg egy volt. Ahhoz hogy az USA-ban dolgozhass, ZÖLDKÁRTYA KELL. Annak megszerzése munka útján az általad írt egyik szakmával sem lehetséges. Ha van rokonod vagy férjed, feleséged, akkor kijuthatsz. Munka útján csak nagy szerencsével, illetve elismert szakemberként van esélyed.
2013. febr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
56%

Nekem a rokonaim nagy része kint él, de ők már több évtizede. Ők nagyon jól élnek, de ez náluk speciális okokból van így.

Nem tudom, hogy miért akar mindenki kimenni Amerikába, az egyik legeladósodottabb ország ma. Ott sincs minden mézeskalácsból, ráadásul ha kimész kell ott lennie valakinek, aki kezességet vállal érted és ezt írásba adja.

2013. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor marad a beházasodás.
2013. febr. 9. 13:01
 4/11 anonim válasza:
Nehogy azt hidd, hogy beházasodni olyan könnyű:) Nagyon komolyan ellenőrzik a dolgokat, úgy, hogy te észre sem veszed...
2013. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van egy állampolgár barátom felajánlotta.. hozzá költözhetek.. szóval minden oké lesz :)
2013. febr. 9. 13:16
 6/11 anonim ***** válasza:

"Nehogy azt hidd, hogy beházasodni olyan könnyű:) Nagyon komolyan ellenőrzik a dolgokat, úgy, hogy te észre sem veszed..."


Azért nem olyan vészes a beházasodás! Én is így jutottam ki. Persze, együtt kell élni valakivel, meg azért a látszatot fenn kell tartani, de kivitelezhető. Bár régebben könnyebben ment, ez tény.

2013. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
De kezességet is vállal érted?
2013. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen.. azt mondta bármit. :)
2013. febr. 9. 13:59
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak jobban örültem volna ha nem kell valakire ennyire támaszkodnom.
2013. febr. 9. 14:01
 10/11 anonim ***** válasza:
És mi van ha normál papírral csak kimegyek 5 hónapra dolgozni egy magyar büfébe aztán hazajövök megint?
2013. febr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!