Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadaba szeretnénk a párommal...

Dave332 kérdése:

Kanadaba szeretnénk a párommal kimenni látogatóba egy rokonhoz. A kerdes az lenne hogy letelepedeshez mi lenne fontos első sorban?

Figyelt kérdés
Először csak megvizsgálnánk mi a helyzet kint kanadaban. Lenne hol lakni hol tartózkodni. Munkat azt nem lehet vállalni azt tudjuk! 2 vagy max 2 1/2 hónapot tartozkodnank kint. Letelepedeshes es legalis munkahoz mi lenne a legfontosabb dolog. a parom fogorvos én gépészet/számitásteknika IT managment diploma. Angol tudas jo mert voltam mar többször londonba.

2013. márc. 31. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt mindent infót megtalálsz, ami a bevándorláshoz kell:


[link]

2013. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom! elso te kint tartozkodol kanadaban vagy vannak esetleg szemelyi tapasztalataid esetleg?
2013. márc. 31. 15:30
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom! elso te kint tartozkodol kanadaban vagy vannak esetleg szemelyi tapasztalataid? :D
2013. márc. 31. 15:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Kanadában élek, de én nem munka útján jöttem, hanem nekem a feleségem kanadai, így a munkavállaláson keresztüli kijutásról csak annyit tudok, hogy pontrendszer alapú és diploma, min. 3 év szakmai tapasztalat és magabiztos, nemzetközi nyelvvizsgával igazolt nyelvtudás nélkül esélytelen. Meg aztán ott van még a temporary munkavállalás, az is egy opció lehet.
2013. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Temporary worker opcio alatt dolgozhatok legalisan ? elore kiszabott ido korlatozassal azaz a megengedett idokorlatokon belul ha munkat kapok az legalis uton tortenik ?
2013. márc. 31. 16:03
 6/9 anonim ***** válasza:
A temporary, az ideiglenes munkavállalás, arra az időre szól, ameddig a szerződésed tart a céggel! Ha egy cég téged akar, benyújtja a papírokat, majd jöhetsz dolgozni. A temporary munkavállalás alatt kérvényezhető az állandó tartózkodás is.
2013. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ertem! nem rossz! ha nem nekem akkor a paromnak ha sikerul mind1 az allandol tartozkodas meglenne mert egy telyesen szabad es ures haz all a rendelkezesunkre amibel lakhatunk idokorlat nelkul! persze a penzt azt valahogy megteremtjuk! de minden esetre eloszor csak kimegyunk aztan maximum jovore visszamegyunk! addig is online cegeket keresunk vagy itt MO-n olyan cegeket amelyek multinacionalisak es vannak Kanadai osszekottetesek! az is meg oldas lenne ugye?
2013. márc. 31. 16:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha már itt vagytok Kanadában, itt is kereshettek, de a legtöbb cég olyanokat részesít előnyben, akik már itt vannak. De meg kell próbálni, mert azért van esély. Pláne jó angollal és szaktudással!
2013. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha van rokon kint akkor miért nem őt kérdezed ezekről a dolgokról?
2013. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!