Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadába utazom. Azzal ijesztg...

Pálfi zoltán1 kérdése:

Kanadába utazom. Azzal ijesztgetnek, hogy vagy beengednek, vagy nem. Attól függ "milyen kedvük van! " Esküszöm nem bevándorló vagyok. Mi a teendő, hogy ezt el is higgyék nekem?

Figyelt kérdés
Hogy fogom tudni kitölteni a repülőgépen kapott kötelező adatlapot? És nem Pestről indulok, hanem Dublinból, így gyakorlatilag nincs esélye, hogy lesz magyarul beszélő a gépen. Nem tudom letölteni valahonnan, hogy itthon átnézessem valakivel? Viszonylag gyors válaszok kellenének, mert 1 1/2 hét múlva indulok. Köszi.

#Kanada #turista beutazás.
2013. máj. 10. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Köszönhetően egyes "magyaroknak", a tisztességes szándékkal érkező magyarokat nehezen engedik be Kanadába. Be kell mutatnod a visszaútra szóló repülőjegyet, szállásfoglalást, megfelelő anyagi fedezetet. Illetve a tartózkodás időtartama is érdekes lehet, 3 hétnél tovább maradsz, akkor abba nagy eséllyel bele fognak kötni, hiszen nem tipikus turista utazási időtartam. Ha viszont 3 hétnél kevesebb ideig maradsz, az ok. Amit a gépen adnak, azt értelemszerűen kell kitölteni. Hol fogsz lakni, van-nálad valami elvámolni való, stb. Rutin kérdések.


"Esküszöm nem bevándorló vagyok"


Én elhiszem, de a tisztnek lehetőleg ne hangoztasd sokszor, mert az gyanús.

2013. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

imadom ezt a magyar ijesztgeto mentalitast komolyan. ha dublinbol is mesz, tuti lesz magyar a gepen :D de amugy vigyel szotart, lesz eleg ido arra a papirra es amugy is akkora retardok vannak a vilagon, gondolod mindenki 100%osra kitolti? jo vicc.


en nem kanadaban elek amugy hanem usaban, itt is ijesztgetnek a magyarok mindenkit mindennel, de en meg konkretan egy esetrol se tudok mikor valakit visszaforditottak pedig volt kozte illegalis munkas bevandorlo meg minden, csak remhirekbol tudok ezekrol. annyi a szerencse hogy a hataron nem magyarok fogjak eldonteni hogy bemehetsz vagy nem :D szoval ne parazz meg jo utat :)

2013. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
amiota a cigany hordak lerohantak kanadat azota nem szivesen engedik be a magyarokat kanadaba.
2013. máj. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszolók! Köszönöm, hogy időt szántatok rám és segítettetek. Tényleg, van hasznos abban , amit írtatok. Viszonylag gyakorlott utazó vagyok, de Kanada először. Hál' istennek nem vagyok zokni agyilag, a számon egyszer ki nem ejtem, bármilyen nyelven, a bevándorló szót. Attól még megy a para, mert kinti ismerőseim ijesztgettek ezekkel a felvetésekkel. Abba nem kötnek bele, ha turista vagyok, miért vannak nálam ajándékok? Mert a kinti barátoknak, meg a gyerekeiknek viszek pár apróságot. Csokit, könyvet, játékot.
2013. máj. 11. 10:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm az utazási jókívánságokat. Azért lenne még kérdésem. Növényt és növényi származékot nem vihetek be. Ezek szerint jó kis csípős szegedi paprikával ne is próbálkozzak, mert vörös posztó lesz(ek) a szemükben? A darált mákot meg már meg sem merem kérdezni. Pedig a nélkül elég nehéz mákos pitét csinálni. Ugye az se ok?
2013. máj. 11. 12:57
 6/7 anonim válasza:
Ez nem igaz,mi is költözni fogunk augusztusban,de szivesen fogadnak minket. Persze a cigányokat nem fogadják :)
2013. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért röhej, hogy pattognak a kanadaiak de nem tudják a különbséget cigány és magyar között.
2013. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!