Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Great au pair ügynökségről,...

Great au pair ügynökségről, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nemrég regisztráltam a www.greataupair.com oldalán. Szeretném, olyan volt vagy jelenlegi au pairekkel felvenni a kapcsolatot, akik rajtuk keresztül mentek ki USA-ba.
2013. máj. 30. 15:02
 1/2 anonim válasza:
Ingyenes verzióban vagy ? Ha, igen szerintem reménytelen, már egy fél éve be vagyok regisztrálva, erre az ingyenesre 290 ember/személy/család nézte meg az adatlapom, de semmi, senki nem ír én meg, úgy gondolom, hogy családnak kell kiválasztani a személyt.... "nem a személynek a családot" ... :) persze én is eldönthetem akarok e oda menni, de a szerintem a családé az első lépés :)
2013. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen én teljesen az ingyenes verzióját használom. Engem eddig csak kedvencekhez adtak hozzá. Erről jött rendszer üzi.Igazából szerintem nem érdemes fizetni, ha a család felakarja venni velem a kapcsolatot, akkor úgyis fog írni, válaszolni meg az ingyenessel is tudsz. Nekem eddig 2 család írt. Az egyikkel vettem fel a kapcsolatot, anyuka nagyon kedves és a hely is szupi lenne, nagyon hozzájuk szeretnék menni! Szóval nekem a másfél hetem alatt, ha sikerülne családot találni nagyszerű lenne! :)

Remélem te is sikeresen megtalálod a számodra megfelelő családot!

2013. jún. 7. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!