Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az egyesult allamokba valo...

Az egyesult allamokba valo belepteteskor elfogadjak az utolso bankszamlakivonatot, vagy kp is kell legyen?

Figyelt kérdés
Ha pl van a szamlamon 5000 dolcsi es kimegyek 10 napra, szallasfoglalasom megvan, es keves kp, mondjuk 200 dolcsi akkor beengednek? Ha valaki tud egy jo tippet, koszi elore!

2013. jún. 25. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha 2-3 hétre mész, akkor a szállásfoglaláson kivül nem kell más. annál több időre meg elég ha van bankkártyád amin van megfelelő anyagi fedezet.
2013. jún. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem fognak bankszámlakivonatot kérni, meg semmit.

Megkérdezik, mennyi kp van nálad, és kész. Nálam viszonylag sok volt a háromhetes tartózkodáshoz képest (mert volt szállás, amit csak kp-ban lehetett fizetni); csak annyit mondtak, hogy akkor nagyon vigyázzak a pénztárcámra.

2013. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ok koszi, de nekem nincs sok penzem es a bankszamlamra is csak befizet egy ismeros es 10 perc mulva kivesszuk miutan kertunk egyenleget, meg szallast foglalok 2 hetre, de ottragadok.....
2013. jún. 25. 21:33
 4/12 A kérdező kommentje:
....es hozzateszem feher ember vagyok.....
2013. jún. 25. 21:33
 5/12 Makoscsiga ***** válasza:
Ha megvan a szállás, akkor a kutyát nem fogja érdekelni, hogy mennyi pénz van nálad. Nem kell ezt túlparázni.
2013. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ok akkor megnyugodtam koszi!!!
2013. jún. 25. 21:49
 7/12 anonim ***** válasza:

"meg szallast foglalok 2 hetre, de ottragadok....."



Már miért ragadnál ott? Visszafelé jegyed megvan, nem? Anélkül úgyse engednének be...

2013. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azert ragadok ott mert igy akarom, nem akarok visszajonni, masok is igy csinaljak, nekem a fontos hogy be tudjak lepni, a tobbit en elintezem, munkahelyre megyek feketen, egy farmra...azutan a gazda intezkedik hogy ott tudjak maradni!
2013. jún. 26. 13:11
 9/12 anonim ***** válasza:
43%

Szánalmas vagy, az ilyenek miatt nem jutok ki pl. én, aki mindent legálisan akarok intézni!


Remélem, hogy úgy kidobnak, hogy a lábad sem éri a földet!

2013. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Termeszetesen az "ottragadok" szandekodrol nem kell beszamolnod a bev.tisztnek.


Legyen visszautra szolo repjegyed es be tudd mondani a datumot, ha megkerdezi mikor utazol vissza, akkor azt mondd ami a visszautra szolo repjegyen van. Az mar a te dolgod, hgy "veletlenul" lekesed a gepet, de a tiszttel el kell hitetni hogy turistaskodni jossz es utana mesz haza.

2013. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!