Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ti szerintetek érdemes pl....

Ti szerintetek érdemes pl. USA-ba kimenni au pair-nek? Melyik a megbízható ügynökség?

Figyelt kérdés
Sok lány blogját olvasom és nagyon tetszik amiket/amikről írnak. Ti kimennétek au pair-nek USA.ba?
2013. júl. 8. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp érdemes, de csak huszonéves korban. Én is kiszeretnék menni, és szerintem ki is fogok. :)

Az Au pair in America -ról sok jót hallottam egyébként.

2013. júl. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, a lányok többsége 20 éves kor felett megy ki. Bár akad olyan is aki érettségi után megy ki. Nincs nyelvvizsgám, egy erős alapfokú nyelvtudásom van. Ezzel nem mernék kimenni Amerikába. Nem tudnék így családokkal sem beszélni, szóval nekem még pár év mire kijutok. :(

A lányok többésége, akiknek lelkesen olvasom a blogját, ők is az Au Pair In America-val mennek ki.

2013. júl. 9. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!