Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szerintetek durva nagyon,...

Szerintetek durva nagyon, hogy a szüleimtől egy USA-i utat kérek középiskolai ballagásomra most megyek 12-be. Szerintetek szép hely? Le van írva, a program minden!

Figyelt kérdés
[link] Ezt szeretném kérni. Küldenétek olyan helyeket ahova ti elszeretnétek menni szép, és meg is éri? Bár hova lehet!
2013. júl. 15. 01:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
igen, elég durva.... majd menj akkor, ha te megkerested rá a pénzt.... más örül, ha egy telefont kap.... -.-
2013. júl. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy gyönyörű, az utazás pedig mindig hasznos ajándék. De nem tudom, mennyire érzed a pénz súlyát, mennyire vagy tisztában a családod anyagi helyzetével, mert ez bizony nagyon drága!

Ha megtehetitek, akkor miért ne.

2013. júl. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha lenne is ennyi pénzem de sajnos nincs.Még akkor sem fizetnék csak úgy ki ennyi pénzt.

Maximum ha mindenből 5 lesz az érettségid, vagy maximum 1 vagy 2 négyest még elfogadnák.

De ha tele lennél kettessel vagy hármassal akkor biztos nem.

2013. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

"elfogadnák"

-- és te hányast kaptál magyarból?

2013. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha nem tudnám milyen az anyagi helyzetünk nem kérem ezt..:) Egyébként arról nem én tehetek ha valakinek nincs...
2013. júl. 16. 01:53
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyébként építésznek tanulok már bocs..
2013. júl. 16. 01:54
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, de ezért igyekezz keményen tanulni és kitűnőre érettségizni, hogy meg is érdemeld. Kicsit irigy vagyok, mivel 12 éven át nagyon jól tanultam, de nem kaptam semmit. Pedig lenne rá pénzünk bőven. Csak a szüleim szerint mindenért dolgozzak meg magam, illetve az iskola alap, nem jár érte jutalom. :(
2013. júl. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Építésznek? Középiskolában? Azt nem egyetemen szokás?
2013. júl. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Péchy Mihály ÉPÍTŐIPARI szakközépiskola..:)
2013. júl. 16. 03:13
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég bunkó a stílusod amúgy... és nagyképű!
2013. júl. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!