Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » ESTA engedély megszerzése...

ESTA engedély megszerzése rendőrséi múltal?

Figyelt kérdés

Volt egy botlásom még 15 éve, akkor kaptam felfügesztettet. Az erkölcsim is már több mint 10 éve rendben van. Van rendes munkám, lakásom, családom, szuper fizetésem. Újjlenyomatot akkor nem vettek.

Mekkore esélyem van az elutasításra? Mi van ha azt jelölöm be, hogy soha nem volt dolgom a rendörséggel?

Milyen adatbázist vizsgál az amcsi hatóság ilyenkor?


2013. júl. 15. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem voltál rabosítva, akkor ESTA kérelemben a büntetlen előéletűen kell megadnod magad. No problem.
2013. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg már rég elévült.
2013. júl. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem voltam rabosítva, nem tartóztattak le, nem voltam börtönben, nem vettek újjlenyomatot sem. És nem életellenes hanem gazdasági volt.

Akkor úgy töltöm ki, hogy semmim nem volt.

Mi van akkor ha kitöltöm meg is kapom, de nem megyek 2 éven belül?

Ha elutasítanak akkor így jártam.:)

Köszi.

2013. júl. 16. 09:06
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mi van akkor ha kitöltöm meg is kapom, de nem megyek 2 éven belül? "


Semmi nem történik, max elbuksz 14 dollárt, amennyibe a kérelem kerül. Ha nem használod fel 2 éven belül, akkor lejár, ha utazni akarsz újat kell kérned.

2013. júl. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A felfüggesztettet sehol sem tartják nyilván. Emiatt nem bukhatsz.
2013. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!