Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szeptemberben repulok a...

Simike11 kérdése:

Szeptemberben repulok a tengeren tulra Budapest-Amsterdam-Minneapolis-Chicago utvonalon, kerdesem az lenne h online check in a jobb vagy Budapesten majd a repteren a check in pultnal? Chek in pultnal kell fizessek? Ha igen mennyit?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Az online check in ingyenes, a repteres check in fizetős (a fapadosoknál tuti így van). Az árát megnézheted a légitársaság weboldalán
2013. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom KLM és Delta.


Mindkettőnél lehet online.

2013. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jah KLM
2013. aug. 6. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Fapadossal nem fogsz tudni menni az USA-ba, szóval nem hiszem, hogy fizetned kell ha a reptéren csinálod a check int. A nem fapadosoknál gyakran csak kb. 48 órával indulás előtt lehet interneten becsekkolni. Ha előtte csinálod akkor tudsz helyet is választani de azért fizteni kell. Mivel 3 átszállással mész én javasolnám, hogy a reptéren csináld. Én legalábbis biztos nem szenvednék, hogy minden rendben van, inkább csinálnám a reptéren. Gondolom feladandó csomagod lesz, szóval sorban állást így sem úszod meg. Mondjuk sokan mondják, hogy érdemes interneten megcsinálni, mert akkor magad választod ki a helyed, de én legutobb amikor utaztam nem tudtam két egymás melletti helyet kiválasztani, pedig egyből probáltam megcsinálni amint jött az sms, hogy megnyílt az internetes becsekkolás. A reptéren meg sikerült elintézni.

Szóval egy szó, mint száz: nézd meg a légitársaság oldalán, hogy biztos ingyenes a reptéren is. Szerintem az lesz, bár manapság a nem fapadosoknál is vannak érdekes dolgok..

Ha ingyenes akkor eldöntheted, hogy megcsinálod-e otthon vagy inkább a reptéren. Én viszont úgy gondolom, hogy a te esetedben kénylmesebb a reptéren.

2013. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Infók: [link]

[link]

2013. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom az online checkint, sokkal kényelmesebb, nyugodtan, otthon kiválaszthatod, hogy hol akarsz ülni, elkerülsz egy rövid sorbaállást és a reptéri check-in automata kezelésének megfejtését. De ha nem tudsz nyomtatni, vagy nincs neted, akkor a reptéren is megcsinálhatod, az is simán működik.
2014. júl. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!